Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dzisiaj zrobiłem mały remanent. W razie "W" mam ok 100 maseczek (trochę chirurgicznych trochę budowlanych), jestem w stanie zrobić ok 20l płynu do odkażania, mocnego alkoholu ok 30l i żywności na 2 miesiące. Uroki mieszkania na wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #survival
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matye: ale jeśli będzie obowiązek chodzenia w maseczce mam jeden problem mniej na głowie. A jeśli chodzi i maseczki to zależy chyba. W części publikacji spotkałem się że maseczki jednak coś dają, tylko trzeba się umieć z nimi obchodzić
tak wiem, grypa groźniejsza...

epidemia do nasz nie dojdzie, zatrzyma się Chinach, nic nam nie grozi...


@Deparchator-XXL-2020-PRO-Turbo-MAX: nie wiem co chcesz napisać tymi komentarzami, bo nie odnoszą się do moich wypowiedzi.
Zakładam, że po prostu strzelasz focha. Ale jakbyś jednak miał coś do napisania, to nie krępuj się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)-
@Deparchator-XXL-2020-PRO-Turbo-MAX: piszesz to na podstawie jakichś konkretnych przykładów z życia?
Bo wieloletnia wojna światowa, która wybuchła zaledwie kilkadziesiąt lat po innej wyniszczającej wojnie światowej, to nie jest analogia świata współczesnego.
Ostatnia wojna światowa skończyła się 70 lat temu, a od tamtej pory przemysł i technologia wystrzeliły, dając niespotykaną skalę dobrobytu.
Sam poczytaj historię, kiedy nawet w czasie tej światowej wojny, w Polsce, pod okupacją nie upadł „ład”, było państwo podziemne, zbierano