Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelkom i Mirkom spod #ubierajsiezwykopem ze specjalnym uwzględnieniem tych, którzy śledzili #koszuledotera

Po pierwsze primo: Wszystkiego dobrego szanownym #rozowepaski z okazji dzisiejszego święta - podejmujcie dobre wybory, realizujcie się i bądźcie dla wielu z nas, facetów, inspiracją do codziennego stawania się lepszymi.



Po drugie primo: Razem z resztą uszatego zespołu realizowaliśmy kilka tygodni temu wyzwanie 30 dni w koszuli, którego efekty publikowaliśmy na naszym Instagramie i grupie na FB Całość wyszła na tyle fajnie, że postanowiliśmy na podstawie efektów przygotować sążny materiał, ukazujący WSZYSTKIE dostępne modele męskich koszul, przybliżający ich historię i pochodzenie, a także kierujący do sklepów, w których można je kupić.



Głęboko wierzę, że ten materiał może pomóc nawet tym, którzy nie do końca interesują się męskim stylem. Dlatego czym prędzej umieściłem go w wykopalisku, żeby miał szansę wypłynąć na szersze wody:

https://www.wykop.pl/link/5370029/jak-wybrac-idealna-meska-koszule-rodzaje-historia-i-inspiracje/

Tradycyjnie pozwolę sobie zawołać członków tagowej gwardii, na których zawsze mogę liczyć w potrzebie:

@Mroczny_Pyton @secret_passenger @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed @WLADCA_MALP

jak i wszystkich innych do wsparcia dzieła wykopywania go na stronę główną. Idzie wiosna, więc może pod jego wpływem ktoś postanowi odświeżyć swoją koszulową szafę, a wtedy wszystkim nam będzie piękniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po trzecie primo: Zorganizowałem wczoraj kolejne książkowe rozdajo, tym razem nie z jedną książka, a całym pakietem (wersja papierowa + e-book + przypinka). Możecie wziąć w nim udział dziś do 20:00, plusując wpis pod tym linkiem: https://www.wykop.pl/wpis/47800865/rozdajo-czolgiem-wykopki-do-tej-pory-w-naszych-ksi/

A jak wolicie tradycyjne metody nabywania, to na hasło


otrzymacie 10% rabatu na książkę papierową i e-booka (pakiet z przypinką jest tak atrakcyjny, że jakbyśmy go jeszcze rabatowali, to byśmy poszli z torbami ¯(ツ)/¯). Od razu też zaznaczę, że rabat jest stały i bezterminowy, więc jak chcecie poczekać do 10-tego, to okazja nie minie. Taka forma odwdzięczenia się za całe dobro, jakiego od was doświadczamy każdego dnia.

Dobra, na dzisiaj tyle - podziękował serdecznie i pożyczył miłego dnia!

#ubierajsiezuszatym #menswear
UszatyBloger - Czołem Mirabelkom i Mirkom spod #ubierajsiezwykopem ze specjalnym uwzg...
  • 2