Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze w #weganizm podczas epidemii #koronawirus? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie wykupują towary w sklepie a nie ruszają wegańskiego żarcia bo są przekonani, ze jest ochydne. Mimo, ze większości z tych produktów nigdy nie próbowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wtedy wchodzę do sklepu ja, cały na biało i widzę puste półki po makaronach i konserwach. Tu w #niemcy nie jadą się kaszy, więc jako ten wege świr kupuje sobie kasze, suche strączki, różne gotowe wege produkty i bez stresu na bierząco uzupełniam swoją spiżarnie. Zawsze mam wystarczająca ilość jedzenia na minimum tydzień, nie widzę opcji aby to się zmieniło w obliczu paniki ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@SeriouslyDude: Tez o tym myslalam. Miesa na polkach nie ma... A wege miecha nikt nie rusza. Btw. odkryles juz veganskie nuggetsy w lidlu? :D
U nas ich nikt nie rusza. Dzieki bogu xD
Przecietnemu kowalskiemu jak zabraknie swini, czy innego truchla na obiad... Zabraknie pomyslu na cokolwiek. Bedzie ziemniaki z olejem wpierniczal xD
@eternit_nie_wybacza: No to wiem, dlatego właśnie zacząłem uzupełniać spiżarnie na bierząco większymi ilościami niż zazwyczaj. Nie spodziewam się tu gdzie mieszkam kwarantanny na chińską/włoską modłę, ale lepiej mieć jedzenie niż go nie mieć :)

ale tu bardziej mowa o innych produktach, tych mięso/sero podobnych czy jogurtach i mlekach roślinnych.