Wpis z mikrobloga

Ostatnie wołanie do doprecyzowania odpowiedzi.
Poprawki wysyłajcie jako odpowiedzi do tego wpisu.

@PoteznaLokomotywa w pytaniu "12. Podaj pierwszych 6 kierowców w klasyfikacji po GP Monako w kolejności 1-6." podałeś tylko 5 "Ham Bot Ver Lec Vet"

@Djodak w pytaniu "16. W którym wyścigu rozstrzygnie się walka o tytuł kierowcy?" twoja odpowiedź to "#!$%@? pytanie. Jeśli miStrza to najpozniej brazylia, konStruktorów pewnie merc juz 5 wyscigow przed końcem" Mam wpisać brazylia?

W pytaniu 17 "Wyścig który ukończy najmniejsza ilość zawodników?" @Gluszek @Adry420 @fr3ak @adabada odpowiedź "Niemcy" będzie za -3pkt bo nie ma takiego wyścigu.

@yasiupl1 @michaueqq odpowiedź "chiny" jest dosyć ryzykowna bo na ten moment nawet nie wiemy czy taki wyścig się odbędzie.

@PorucznikGonzo i @deadskinmask Pytanie "29. Klasyfikacja pierwszej 10 kierowców na koniec sezonu, kolejność 1-10. Każde poprawne miejsce +3, niepoprawne -3" nie podałeś żadnego kierowcy, puste miejsce to odpowiedź nie poprawna 10x(-3pkt)

@spidero Pytanie "29. Klasyfikacja pierwszej 10 kierowców na koniec sezonu, kolejność 1-10. Każde poprawne miejsce +3, niepoprawne -3 " Podałeś tylko 8 kierowców "Ham Bot Vet Lec Ver Oco Sai Nor"

@BielikV2 Pytanie "29. Klasyfikacja pierwszej 10 kierowców na koniec sezonu, kolejność 1-10. Każde poprawne miejsce +3, niepoprawne -3 " podałeś tylko 6 kierowców "Ham Lec Ver Bot Vet Sai"



#f1mpc
  • 17
  • Odpowiedz
@Adix435 w pytaniu "21. Który zespół zajmie ostatnie miejsce w klasyfikacji na koniec sezonu i ile będzie miał punktów? Poprawna +5, Niepoprawna -3, Poprawna ilość punktów +5" Dałeś odpowiedź Lattifi 0pkt, mam ją traktować jako Williams 0 pkt?
  • Odpowiedz
@uhu8: Zawołałem cię przez pomyłkę, u ciebie wszystko jest ok, chyba że chcesz uzupełnić o ile punktów ricciardo pokona ocona, bo tego nie wypełniłeś, a można zgarnąć +5 za trafienie, bez punktów ujemnych.
  • Odpowiedz