Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
Nic tak dobrze nie otwiera dnia, jak porządnie złożony donos. Tym razem wybrałem telefon 986 na Straż Miejską. Dystrybutor rzeczowy, szybko przyjął zgłoszenie, zapytał o miejsce, tablice rejestracyjne i jak długo wrak wrasta w ziemię.

Do rozszabrowania jest maska z Astry I GSi, jakby ktoś posiadał i chciał część, która niechybnie pójdzie na żyletki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osiedle XX-lecia PRL

Pozdrawiam, #osiedlowykonfident

#nowahuta #krakow #opel
DerMirker - Nic tak dobrze nie otwiera dnia, jak porządnie złożony donos. Tym razem w...

źródło: comment_1583821333eofmXodebjhG8C6SPBQK48.jpg

Pobierz
  • 61
@DerMirker: to nie jest takie hop siup. Nie wiem jak w krakowie ale w moim mieście jest cała procedura usunięcia wraka. Najpierw szukają właściciela. Później informują (raz? a może ponowienia informacji też są?) właściciela o chęci usunięcia wraku. Później jeszcze był jeden schodek a po nim następuje odwiezienie samochodu na jakiś parking a po jakimś czasie złomowanie. W każdym razie pomimo procedur i "czasu na odwołanie" to wraki są sprawnie usuwane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DerMirker:

Osiedle XX-lecia PRL

Nie ma już dawno takiego od 1991 roku ;)
Teraz Albertyńskie. Ale to pokazuje jak silne są przyzwyczajenia i jak w Hucie nadal funkcjonują stare określenia. Co prawda nie słyszałem zbyt często nazwy os. Dąbrowszczaków (obecne Przy Arce) czy ul. Rewolucji Kubańskiej (obecna: część al JP II), ale już np. "na B1" się słyszy do dziś