Wpis z mikrobloga

jak w ankiecie
najlepiej jakby WYPOWIEDZIAL sie ktos, kto gral obiema kartami i ma bezposrednie porownanie
#fut

kto na ŚPD do pary z Blanc 85?

  • Sissoko 84 futmas 33.3% (12)
  • Cyprien 87 sbc 66.7% (24)

Oddanych głosów: 36

  • 10
@iti1986: Panie zdecydowanie Cyprien:D Sissoko już odleciał na tym etapie gry niestety swojego czasu kozak ale teraz juz sie nie nadaje raczej do podstawy (i to nie tylko moje zdanie) grałem od początku sissoko F do momentu kiedy zrobiłem cypriena .
Cyprien wg mnie jest dużo dużo lepszy niz Sissoko w defensywie może na takim samym poziomie ale ten poziom sam wiesz że nie jest aż taki niski. Ale w ofensywie
@iti1986: nie no sissoko juz niedomagał kompletnie cyprien jest całkiem inny na tym etapie gry radzi sobie naprawdę dobrze zresztą wiesz ze niekazdy do tej pory mógł go sobie zrobic bo brakował kart i kazdy po kilka h snajpił by go zrobić . A więc nie moze byc inaczej anizeli pozytywna ocena.. Próbuj ja nim na pewno bede gral do totsów na SPD musiałbym chyba trafić jakiegos Vieire niewymiennego lub cos
@iti1986 również punkt dla Cypierna. Niedawno Sissoko Futmas został u mnie zastąpiony przez niego i dla mnie to jest taki naturalny upgrade. Nie tęsknię za Sissoko i polecam Cypriena z tych samych powodów co kolega wyżej ;)
@iti1986 i protip próbuj snajpic karty zawodników dijon w poniedziałek po nagrodach za sb albo jak rzucą jakieś sbc które będą miały jako nagrody paczki ze srebrnymi zawodnikami ;)
@mrberto: to dobra rekomendacja :)

@beczkowoz: ale ja juz go zrobilem :D Dijon wyszedl mnie 57550 monet, dwie karty SP mialem w klubie trafione z paczek ;) za tipa dzieki, ale akurat w sbc ligowych mam calkiem spore doswiadczenie

za calosc sbc zaplacilem jakies 135k, mialem zrobione juz PSG, Bordeaux i Rennes, wiec zamknalbym sie w 150k

nie widac u niego workrates med/med? bo taki Ferdinand na SO potrafi porzadnie
@iti1986: Tak naprawdę w dniu kiedy mieli dodać do Ligue 1 specjalną kartę już wszyscy trąbili że wjedzie jakiś koks. Do dzis nie czaje czemu ludzie wtedy nie zrobili tak ze tylko do zatwierdzenia zrobić te składy, ogólnie płacz był wielki że nie ma kart Djonu po tym jak wleciał Cyprien. Ja w tym dniu pamietam został mi ten Djon i brest zrobiłem to za około 50k, zostawiłem gotowe by tylko
@mrberto: ja wtedy po lalidze zrobilem PL, zrobilem Bundeslige tylko do zatwierdzenia, ale ligue1 olalem, bo stwierdzilem, ze dadza jakiegos bolca... no szkoda, ale trudno, a o przeciekach nie slyszalem, bo nie sledzilem, bylem rozczarowany tym co dodawali, bo ten PO z Bundesligi wydaje mi sie slabsza karta w grze niz na papierze, przepalilem go
dzieki temu, ze kiedys robilem po kosztach te sbc czyli nawet jak mialem 11 kart do