Wpis z mikrobloga

Sprawie żebrowania, sądu, pokazywania wyglądu, wyglądu i wyglądu ine rzeszy.

{mlask} No widam, wida, sejsony tajge. Yy, ogunie… czytałem tochę komentaarzy, miałem z tego zlewkę fach faktem… Ee, bo… piszecie coś takiego… {mlask} typu, że niby żebrowanie to ji podchodzi poa… artykuł k… y… karnego. Gadaem z tym na te temat… sprawie… yy, tej sprawy, czyli… z polysantem. To nie jest karane. {klask} To niby żebrowanie. {klask} {mlask} Kto wyś… kto wysyła, to wysyła, kto nie se to nie wysyła. A z tego podatku nie ma. To nie wiem {klask}, t… chcecie mnie wys aszyć, tym… tym artykułem? Sami chyba sobe wymisiliście artykuł żeby mię wkrezi w coś. {mlask} No ale… ogunie, wszysko się wyjaśniło, akat polisan mi… wyjaśnił na jakiej zasadzie to działa. {mlask} {wdech} Tak jakby było prawdą, czeba byłoby potatek z tego otrancać. Za każdy prezent. {mlask} A tu nie ma. {mlask} No właśnie. A wy tak… {mlask} própujecie, próbujecie mię tu wkręcać w soś, że pod artykuł podchodzi czy coś.

{mlask} Ogunie… pot artykuł podchodzi za… potawanie dane osobowy intenecie. Za uudostepnianie. {mlask} A wy udostominiście… dane osobowe… dzie się mieszka, ine rzeczy, na stronach. To, że… ja wystawiłem kiedyś sywi na… kim portalu, w tym sensie o… szukanie pracy… Tego… miała ta osoba dostem… czylili prododawca. {mlask} Ale to wy… ściągnęliście i udostemniacie. Czyli to idzie pu już pod parawgram. To wy… będziecie odpowiadać sądzie i ja będę się śmiał i nwas nagrywał. {mlask} {klask} Ja wiem kiedy jes ta rozprawa sądowa, wszysko wiem. Czeba mieć wtyki. I znajomych. {klep} Żeby wiedzieć wszysko od was… wcześniej. Jestem już tak przygotowany, żeby… udupić was. W ty sensie, że pokażę morty wasze, wygląd, imię nazwisko, eee… co jeszcze… jak wyglądacie, jak się tumaczycie… Wszysko jes. Tyko mówię - czekajcie, wkróce ten filmik będzie po necie… {klask} wreście moja zemsta będzie… {cmok} słodziutka jak nie wiem co. Sami sobie… b…aty na dupę kręcicie. Wy udostemniacie nasze… dane osobowe? To ja… też udostempnę… filmik z sądu. Jak się wy będziecie tumaaczyć, jak będziecie wygląądać, jakie są twarze. {klask} I gówno mi zrobicie. {mlask} Wiicie.

{klask} Dlatego {mlask}… nie straszcie jakimi artykułami, bo sami łamiecie artykuły… karne. {klep} To nie wiem czego… kogo chcecie nauczyć, mnie? Teaz siebie się nauczcie napiew. Z tym… artykułami. Karan… karanne. {klep} {mlask} No właśnie. To jes to, że… popostu sami robicie błędy, a kooś chcecie nauczyć. {mlask} Sami się nauczcie. To pogadamy na ten ten dalej. A nie… że będziecie mi tu wciskać. Że… żebrowanie to idzie… podchodzi pod artykuł. {pff} Ja rozujeakbym… podatek otrancał z tego. To jeszcze bym zrozumiał, ale to s… zan to w ógóle nie ma podatku. K… debile. {klep} Sami się wkręcacie pobostu, sami… sobie wałkujecie, wbijacie w… noł mózgu swojego, że to idzie pora… artykuł. Pse jakbyście w sądzie teraz powiedzieli na rozpawie… yy, że żebrowanie toa… za artykułe, to wiecie że będzie śmiech na sali? {klep} Ja chcecie sprobowa na swoej skórze, zapytajcie się w sądzie. Przy rozprawie. Tura będzie w maju jak będę was nagrywał. {klask} Zobaczycie jaki będzie śmiech na sali jak… {wdech} ktoś wanie pytanie «czy to… żebrowanie yy… to es… podchodzi pod a…rtykuł… artykuł karanny?». Dopiero będzie beka. A ja z tego będę się lał. I będę miał dowód, że wy poostu gówno wiecie z… prawem. {mlask} {klep} Wkrótce bedzie ten filmik, sądu… sami zobaczycie… ludzie… jak można… #!$%@?ć o… tom osobę, żeby ta osoba przestała… dopinać się do nas. {klep} {mlask} Kutko na temat.

Dlatego ja ś… n… nie mam czego się… bać, ani martwić, ja mam… wygranom w kieszeni już. Bo… gadaem, ogunie… osobom, tura… będzie prowadzija tom sprawę sądową i… czeba mieć dobre wtyki. Otegozaczonć. Żeby się dowiadzieć… czy ja wygram tom sprawę, czy… ja muszę jakiegoś lepszego prawnika mieć. {mlask} Ja mam w kieszeni wygraną. To wy będziecie odszkodowanie płacić. Za nanganie psychiczne, za podszywanie, za podawanie danych… osobych w inten… udostepnienie, ogunie. {mlask} Ale to ja będę się śmiał z was jak… wwyrok s… yy, będą mówić. W sądzie. Będę się ś… z tego śmiał. {zacieranie rąk} Zemsta jes słodziutka. {cmok} Zobaczymy się na sprawie sądowej. I ja… już wiem… którym sądzie będziemy. Ja ktoś jesze… nie dosał lisu, to nie czeka. Bo ja… nie muszę… czeka na… lis ani nis. Pobostu się sam osobiście… dowiedziałem. Czeba iść… mieć taki wtyki. Żeby wiedzieć… przed wami… co będzie na rozprae sątowej. {mlask} Goodbye, game over, s… gra skoczona. Elo.

#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #elo
Formbi - Sprawie żebrowania, sądu, pokazywania wyglądu, wyglądu i wyglądu ine rzeszy....

źródło: comment_1583949189l5dvfsb32BZK3IRc0PUFoF.jpg

Pobierz
  • 4