Wpis z mikrobloga

@Eriksen: duże trendy wzrostowe, a nie wątpliwie takie będą po tych spadkach nie zaczynają się od tak. Wszystkie gwałtowne ruchy w górę będą podejrzane. Raczej spodziewałbym się że powolne wzrosty będą zwiastunem odwrócenia nastrojów a nie szybkie wybicia. Selle w dole, buye w górze ja ci konto wypierd... to moja dewiza
@czlowiekbutelka: Bóg jeden wie. Ci co kupili na spadkach nie pozwolą na gwałtowne wzrosty. Wszystko zależy od USA, niedawno zawiesili loty z Europą. Kiedy je odwieszą to może być sygnał żeby bliżej przyjrzeć się rynkom i sprawdzić czy ceny nie przygotowują się do wzrostów. No i jeszcze jest sytuacja z wojną cenową na ropie. Rynki są nieprzewidywalne. Im bardziej jest się przekonanym o swoim tym gorzej się na tym wychodzi
@Eriksen: Ja kupiłem bitcoina kiedy był po ok. 27000 zł (w grudniu). Chciałem sprzedawać jak jeszcze był po 29000zł, ale stwierdziłem, że #!$%@?. Teraz to na pewno nie sprzedam. Czekam na halving i koniec epidemii. Oszczędności to oszczędności. Gorzej jak ktoś zainwestował krótkoterminowo, bo ma obecnie #!$%@? jak jeszcze nie sprzedał.