Wpis z mikrobloga

Pozbyłem się Behringera UMC404HD, Windows 10 miał wyjątkowego focha i po setkach problemów nawet ASIO mi znikło. Sprzęt był fajny ale nie na W10, sterowniki ssały pałke.

Przyszedł Motu M4, od wejścia ZERO problemów, brzmi pięknie, liczyłem na ten DAC. Quality control niestety porażka, pudełko zaplombowane a obudowa walnięta w rogu, przedni panel pochylony o kilka stopni :D Na szczęście gałki chodzą bez oporów, nie to co u innych. Działa sprawnie i to się najbardziej liczy.

Niestety talentu nadal brak ;)

#produkcjamuzyki #dac #ableton #flstudio #tworzeniemuzyki
ZarazSieRozkreci - Pozbyłem się Behringera UMC404HD, Windows 10 miał wyjątkowego foch...

źródło: comment_15840253286rZ6q6exXamFfTY7tdnAA7.jpg

Pobierz
  • 10
@ZarazSieRozkreci szukam czegoś w rodzaju zewnętrznej karty czy tam daca ale potrzebuję wejścia mikrofonowego minijack i wyjścia słuchawkowego też minijack i może jakieś line in. Do tego gałka głośności na obudowie. Jednocześnie nie chcę interfejsu bo to za duże i ma za duże gniazda. Są karty zewnętrzne które to mają ale to jakieś wymysły "dla graczy" i kosztują bardzo dużo i wyglądają komicznie. Znasz jakiś taki sprzęt?
@xbonio: 32Ohm AKG K551, nie ma problemu, w całym zakresie dźwięk jest klarowny i dokładny, gałka na godz 14 to max na te słuchawki, granica przesteru. Jednym z minusów Behringerów z serii UMC...HD jest właśnie wzmacniacz słuchawkowy który ma duże zniekształcenia powyżej 50%.

@Cointreau: Pomyślę ale nigdy nie rozglądałem się za taką opcją. Poza tym pytałem do czego, do słuchania muzyki?, grania w gierki? do produkcji muzyki? Jakie słuchawki(model)? Podaj
@ZarazSieRozkreci: słuchawki mam zwyklackie, superluxy - głównie słucham muzyki ze spotifaja i gram w gierki sprzed paru dobrych lat. Nie interesują mnie dodatki itp. Chodzi mi tylko o wygodę podłaczania i tę regulację głośności. żeby se to na biurku pod monitorem położyć
@Cointreau: Kup sobie porządnego DAC a mikrofon podłącz do zwykłego wejścia w kompie. W systemie możesz wybrać różne urządzenia do nagrywania i odsłuchu więc lepiej jak sobie kupisz dobry DAC na usb niż byle jaki aby miał gałkę i wejście mikrofonowe.