Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie dzwoniła do mnie znajoma pielęgniarka pracująca w szpitalu w Zawierciu i mówiła, że podobno kraj mają podzielić na strefy i przemieszczanie się między strefami ma być niemożliwe. Najgorsza sytuacja podobno jest w województwie Śląskim. Niewiadomo od kiedy tak ma być ani jak długo to potrwa ale czy wie ktoś może o co w tym chodzi? Nie chcę siać paniki - ta informacja nie jest oficjalna

#koronawirus #koronawpolsce #polska #medycyna
  • 18
@yupitr: bylo piecdziesist takoch wpisow w ostaynia godzine. Kazdy od kolezanki, od znajomego, od.ducha swietego. Kazdy skomentowany tak samo.
Przeczytales jakies #!$%@? na fejsie i albo lykasz jak roksa albo na sile chcesz.byc smieszny.
Dopoki premier nie powie ze sa jakies dodatkowe ograniczenia, to takich ograniczen nie ma.
Kazde plotki od wujka Heńka to tylko plotki od wujka Heńka.
@slapdash: Staram się myśleć racjonalnie i dlatego pytam czy ktoś także o tym słyszał ale jak widać tu się nie da. Pytam tylko i wyłącznie dlatego, bo mam jechać w niedzielę właśnie na wspomniany Śląsk i spanikowana znajoma mówiła żebym jechał tam jak najszybciej, bo potem mogę się tam nie dostać
@yupitr: bardzo wiele osob slyszalo te plotke. Kazda z nich od dobrze poinformowanego znajomego, ktorego danych oczywiście nie moze ujawnic. Twoja.znajoma przeczytala.o tym na fejsie albo na.wykopie albo w smsie od innego znajomego, itd.
Nie sraj żarem.