Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Agresywny poleca ciąg dalszy

Otóż polecam jak najbardziej i z całej brody ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe olejek 1988 od kanclerskiego. Zaraz po odżywce biofficina, która niedawno wrzucałem na tag, używam olejku od kanclerskiego i moja broda nie doświadczyła jeszcze lepszego olejku. Świetnie pachnie, mocno odżywia i nawilża skórę, fajnie zmiękcza zarost i robi wszystko co potrzeba. Zapach utrzymuje się dość długo i jest porównywalny do dobrych męskich perfum.

Na zapach olejku do brody 1988 składają się:
Nuta głowy: bergamota, mandarynka, czarny pieprz
Nuta serca: lawenda, geranium, jaśmin
Nuta bazy: bursztyn, paczula, wetiwer

30ml kosztuje 80zl w sklepie uzbira.pl czy też na firmowej stronie kanclerskiego. Niedawno premierę miał również balsam z tej samej linii, niestety go Jeszce nie mam, ale będę miał. Jak i kolejna buteleczkę tego cudownego olejku do brody ( )

#broda #brodacze #kosmetyki
AgrrsywnyBusiarz - Agresywny poleca ciąg dalszy

Otóż polecam jak najbardziej i z cał...

źródło: comment_1584356630TLOyTeasYvJSA0uFvGFf24.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@isInteger:
Kup sobie to do stosowania 2/3 razy w tygodniu

I do tego ten zestaw
I powinno być git. Kartacz też 2/3 razy dziennie, mydełko na przemian rano i wieczorem, z czego białe lepiej używać rano :) olejek to niewielka ilość po umyciu brody, najlepiej rano (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@euklides: dwa razy w tygodniu po myciu najczęściej wieczorem, ale jak nakładam rano to później do wieczornego mycia już na brodę nie nakładam nic innego :D
No broda ostatnio rośnie mi jak szalona. Myślę, że to po tej odrzywce :D
  • Odpowiedz