Wpis z mikrobloga

Kwarantanna dzień 1:
Minęło już parę ładnych godzin godzin od deklarowanej przeze mnie, orientacyjnej godziny przybycia do miejsca kwarantanny. Póki co nikt nawet nie zadzwonił zapytać czy już dotarłem.
No ale może chcą dać mi pospać ()

Jeżeli cokolwiek się zmieni to dam znać. Jak nie to słabo. Jakiś Mireczek albo Mirabelka siedzi na kwarantannie? Jak u was z kontrol? Ktokolwiek się zainteresował Wami?

#exoduszbelgii #kwarantanna #koronawirus
  • 6
@Pabi77 pierwszy dzień na kwarantannie a Ty już zainteresowania oczekujesz xD to nie wakacje, jesteś odizolowany żeby nie zarazić ewentualnie innych, jak będziesz czegoś potrzebował albo źle się poczujesz to w twojej kwestii to zgłosić.

Przy okazji o kontroli wyrównują poziom atencji ( ͡º ͜ʖ͡º)

BTW, zaangażuj do zorganizowania zakupów rodzinę albo znajomych, służby są i tak już przeciążone.
@k-87: Jasne. Ale pomysł ile osób zbagatelizuje sprawę i nie podejdzie do tego odpowiedzialnie. Np po drodze pojadą się przekimać w hotelu. Po powrocie na zakupy itd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Albo kuźwa będą codziennie wychodzili z domu.
@Hiczkax: Ty wgl wiesz o co chodzi? Jakie wakacje kuzwa?
Chodzi mi o to że powinno się kontrolować czy ludzie poddani kwarantannie faktycznie się w niej znajdują! Debili nam nie brakuje i wiem, że znajdą się tacy co nie będą się do niej stosowali. Niby kara wysoka ale najpierw ktoś musi Cię sprawdzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zapasy zrobiła mi rodzina zanim dotarłem na miejsce. Miałem podrzucone