Wpis z mikrobloga

@iHead: po co piszesz, skoro nie chcesz, aby sie ludzie odzywali ? Moze zrob jakis nie wiem, regulamin odpisywania ci albo cos ? albo nie wiem, pisz do moderacji donoś informuj ? Ty sam swoje teksty wystawiasz na widok publiczny, a potem masz problem, ze ktos ci napisal cos nie wsmak. Jak juz pisalem, mocna kawa + witaminy = 100 razy lepszy energetyk niz monstery czy inne scierwo, btw, taki z
@iHead: btw jakbys mogl mi napisac wiesz jakis regulamin o co chodzi w watku zebym wiedzial na przyszlosc, prosze o wyszczegolnienie: co wolno mi pisac oraz czego nie wolno mi pisac oraz o co chodzi w wątku. Musisz edukowac masy, a nie karcic. A smak monstera oraz innych energetyków no wez mnie nie rozsmieszaj, smakuja ochydnie. Wiec jak juz mowilem, lepsza kawa + witaminy, ten sam efekt, tyle ze bez problemów
@iHead: Jak sam nie wiesz po co to robisz to rob to dalej, widocznie masz taka potrzebe. Fakt jest faktem, ze bedzie twoja laska miala wiele powodow do narzekan, jak nie przestaniesz tego gowna pic. A dzieci nie beda mialy do ciebie szacunku, ze reklamujesz takie gowno, robisz za jego adwokata. Tzn. jesli ci nie bedzie stawac to w sumie luz, bo i tak nie bedziesz mial dzieci, wiec w sumie
@Waderra żaden owocowy, ciężko powiedzieć tak szczerze. Taki monsterkowy, tylko bez cukru. To jeden z pierwszych który był wprowadzony w Polsce, był zielony, żółty i właśnie ten niebieski