Wpis z mikrobloga

Już niech się Przedsiębiorcy Wyklęci nie zesrają. xDDD


@ramzes8811: Tu nawet nie sama fala bankructw będzie problemem. Problemem będzie to, że zachodnie gospodarki które sobie porobiły rezerwy wpakują setki miliardów w swoich przedsiębiorców i potem wyjdą z kryzysu dosyć stabilnie gotowi do odbudowy, zaś Polska cofnie się o 10 lat w rozwoju znowu ¯\_(ツ)_/¯ Bezrobocie 10-15%, znowu fala emigracji i w sumie to można w kraju zgasić światło, bo ani imigranci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: zapisuje ten post robię screena i wołam za te pół roku. Zapisuje w kalendarzu, i wtedy będziemy dyskutować, teraz nie ma go gdybać.
Ale
Dzisiaj oglądałem takiego gościa którego oglądam na YT salomondrin, no i zwrócił uwagę na ciekawy aspekt. Że będziemy mieć powtórkę z 2008, jeśli w stanach problemy potrwają dłużej niż te 3 miesiące. A to teraz nie wiem co rządzący nasi miłościwie zamierzają zrobić xd Bo- jeżeli
@Jurga09: Czego Ty oczekujesz? Ludzie wybierają polityków którzy obiecują złote góry i pieniądze za darmo. Tych którzy powiedzą jak jest naprawdę i zrobią to co obiecali jest niewielu jeśli w ogóle. Dlatego mamy taki gówniany stan wszystkiego w państwie o czym niedługo przekonają się nawet te dotowane sektory. To jebnie.
@ramzes8811: Są setki tysięcy tzw mikro-przedsiębiorców, którzy nie mają oszczędności. Dla nich ZUS to koszt stały, gdy taki np fryzjer straci 70% klientów, to jego przychody nie pokryją nawet tego ZUSu. A do garnka coś będą musieli włożyć. Odroczenie ZUS na 3 miesiące, to dla nich nic innego jak wzięcie kredytu od Państwa na ok 4 tyś. złotych. Który mały przedsiębiorca się zdecyduje na taki krok, przed kryzysem, który nadchodzi? Ta