Wpis z mikrobloga

¯\_(ツ)_/¯
Trzeba będzie w końcu zainwestować w porządny sygnał dźwiękowy..
Nie wiem co jest bardziej uciążliwe, opiekunowie, którzy uczą swoje bombelki stawiać pierwsze metry na rowerze na ścieżkach rowerowych (których dziś miałem przyjemność kilkukrotnie spotkać) czy takie właśnie zawalidrogi, które dziś jak widać, równie spotkałem, z resztą nie pierwszy raz..


#rower #rowerzysci #polskiedrogi i może jeszcze #logikarozowychpaskow bo w końcu to były dwie panie xD
Pobierz KapitanPolska - ¯\\(ツ)\/¯
Trzeba będzie w końcu zainwestować w porządny sygnał dźwię...
źródło: comment_1584644841swQPGPwIGCirpUcl2nujCu.jpg
  • 41
@KapitanPolska: oczywiście że nie!
Niestety inaczej się nie da. Bo to właśnie rowerzyści robią największy śmietnik.

Jak to jest że na pasach zatrzyma się tir, osobówka, motocyklista, ale rowerzysta nie!

Kilka razy musiałem wchodzić na pasy jak ten ślepy pajac, bo inaczej stałbym chyba z godzinę, aż łaskawi rowerzyści się zatrzymają. Raz mnie nawet jeden pan pedalarz prawie potrącił podczas tej waszej idiotycznej masy krytycznej! Czaisz? Chyba z 200 rowerów, ciężko
@KapitanPolska: Ja dzisiaj #!$%@?łem wesołe madki z bombelkami, które trzymały psa na smyczy i szły całą szerokością chodnika i ścieżki rowerowej. Gówniak wyglądał na nie więcej jak 3 lata, a madka p0lka dała mu do trzymania psa. Zatrzymałem się, dziecko stanęło jak wryte, po chwili się ocknęło i przeszło na chodnik, ale pies ze smyczą dalej na ścieżce. W końcu madka przerzuciła tą pieprzoną smycz nade mną i jeszcze na odchodne
@Kotniepies: Rozumiem Twoją złość ale to trochę pod zły adres xD, ja się kłócić nie chcę, w masach rowerowych udziału nie biorę, po chodnikach nie jeżdżę, przez przejście dla pieszych rower przeprowadzam, oświetlenie pojazdu posiadam. Frustratem nie jestem.
Tak można się przekomarzać w kwestii innych uczestników ruchu; motocykliści vs osobówki, autobusy kontra osobówki czy tam śmieciarki kontra autobusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kotniepies: nie wiem, ja tam czasem frustratem jestem, pomimo, że staram się tego nie robić przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeździłem rowerem po dziwnych miejscach i u nas z kulturą jazdy (czymkolwiek) nie jest najgorzej. Po prostu kamerki się zrobiły popularne i każdy stara się coś wrzucić.

Co do planu ostatecznego rozwiązania. Wszelka formalizacja będzie równie skuteczna co w przypadku aut. Poza tym, że zasili budżet,