Wpis z mikrobloga

¯\_(ツ)_/¯
Trzeba będzie w końcu zainwestować w porządny sygnał dźwiękowy..
Nie wiem co jest bardziej uciążliwe, opiekunowie, którzy uczą swoje bombelki stawiać pierwsze metry na rowerze na ścieżkach rowerowych (których dziś miałem przyjemność kilkukrotnie spotkać) czy takie właśnie zawalidrogi, które dziś jak widać, równie spotkałem, z resztą nie pierwszy raz..


#rower #rowerzysci #polskiedrogi i może jeszcze #logikarozowychpaskow bo w końcu to były dwie panie xD
KapitanPolska - ¯\\(ツ)\/¯
Trzeba będzie w końcu zainwestować w porządny sygnał dźwię...

źródło: comment_1584644841swQPGPwIGCirpUcl2nujCu.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
a ja będę specjalnie tam biegał.


@Kotniepies: @Wyrewolwerowanyrewolwer:

Jak już biegacie po DDR to biegnijcie "pod prąd", tak jak powinien się prawidłowo poruszać się pieszy po drodze. Wtedy widzisz z daleka nadjeżdżający rower, łatwiej się wyminąć, nie trzeba dzwonić czy krzyczeć, rowerzysta nie obawia się że nagle biegacz zrobi jakiś wymach ręką czy coś.
  • Odpowiedz
@KapitanPolska: w sytuacji jak na załączonym przez Ciebie zdjęciu mocno trzymam kierownicę i się w nich #!$%@? bezczelnie. inaczej się nie nauczy jedna idiotka z drugą. trzeba tylko uważać aby się nie wywalić, za to satysfakcja gwarantowana jak się przewracają albo wyją z bólu po kolizji. :)
  • Odpowiedz
@KapitanPolska: Normalni ludzie na ścieżce rowerowej pogodzą bieganie, rolki, rower czy rower szosowy. Tu widać dwie panie nienormalne, mające w dupie życie w społeczeństwie. Niestety, dzwonek, wyprzedzić, jechać dalej i się nie stresować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz