Wpis z mikrobloga

Wolny Kurdystan, wolna #!$%@?. Dawaj.
Ja nie wiem, pierwszy raz w życiu #!$%@?ę widzieliście? JA #!$%@?! Bo mi pare osób mówi, że to zgłosi gdzieś - #!$%@?ło was?! A skąd się #!$%@? wydostaliście? Frajery… Słuchajcie, chcąc nie chcąc wyszliście właśnie z #!$%@?, ogólnie i żyjey[yyy]żyjecie na tym świecie. Także #!$%@?ć #!$%@? mać!
Słuchajta, śmiechy śmiechami, ale każdy powstał z grzechu… Każdego starego dziwkę zruchał #!$%@? na boku na dyskotece i nagle żeśta ŻE ŻEŚTA POWSTALI #!$%@? jego #!$%@? wasza mać. Słuchajcie, każdy z was jest dzieciem grzechu ogólnie i to jest paradoks w ogóle egzystencji nie? Że niby tutaj jakieś cnotliwe #!$%@? jazdy #!$%@?, które ja też wdrażam ogólnie w życie staram się, no ale ogólnie powstaliśmy wszyscy #!$%@? na raz, naprawdę #!$%@? zepsucia dziwnego wystawienia dupy i zruchania #!$%@? no przykro mi ale tak… Słuchajcie nie wiem jak jest możliwym to, że ktokolwiek chciałby w ogóle cenzurować najpiękniejszą rzecz we wszechświecie, czyli mokrą cipę. Jak to jest możliwe ja je jak to się może dziać? Mokra cipka nadała mi sens, nadała mi szlachetność w działaniach, nadała mi kierunek, nadała mi człowieczeństwo, nie wiem kto to jest w stanie banować, jakim trzeba być #!$%@? nieczłowiekiem.
#heheszki #pasta #belmondo #narkotykizawszespoko #otoznietymrazem #cytatywielkichludzi
  • 4