Wpis z mikrobloga

Z racji że mojemu ziomowi urodził się gówniak a nie jest z typiarką, będzie bulić alimenty ale zrobi testy za swój hajs dla pewności to opowiem wam historię, jakich wiele w tym kraju i na świecie. Beka z tych beciaków co przede wszystkim się żenią, ufają kobietom XD dawno temu też zaufałem pewnej kobiecie( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra ale wracamy do historii. Był sobie koleś żonaty, 4 lata gówniak miał i podczas kłótni (jakich wiele jest z babami po ślubie, przyzwyczajcie się beciaki) ona mu powiedziała, że to nawet nie jest jego bachor XD kolo zrobił testy i okazało się, że rzeczywiście gówniak nie jest jego XD 4 lata kochał nieswoje dziecko, przyzwyczaił się do nieswojego dziecka i łożył hajs na nieswoje dziecko XD oczywiście państwo polskie umywa od tego rączki, typiarka nie musiała mu rekompensować tych strat finansowych, sąd łaskawie udzielił gościowi rozwodu XD

Ja do kobiet nic nie mam, to jest po prostu mechanizm biologiczny. Najgosi są białorycerze XD to własnie oni się chwalą, że już dojrzeli, że czas dorosnąć, założyć rodzinę - a po prostu powtarzają to co ich Mistress im wpoiła do bani XD ja głupi nie jestem, wiem jak z babami postępować i mi się z nimi dobrze żyje XD ruchać coś trzeba w końcu

#przegryw #blackpill #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
@CartmanXD: #!$%@?ł bym k*rwe na jego miejscu żartuje nie poszedłbym siedzieć za dziwke ale jedno mnie zastanawia dla kobiet nic nie znaczą wspomnienia przecież na pewno spędzili razem wiele pięknych chwil
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@CartmanXD: każdy szanujący się facet powinien od razu po urodzeniu gówniaja starać się zrobić testy dna. Bo na to jest tylko bodajże 6 miesięcy. Nie dajcie się wrobic p0lkom, które wspiera kobietocentryczne państwo, nie ma nic gorszego, a nigdy tak naprawdę nie można być pewnym czy wasza kobieta to p0lka czy nie.
  • Odpowiedz