Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jestem z dziewczyną już ponad rok. Przez dłuższy czas było całkiem spoko jeśli chodzi o #seks ale ostatnio coraz bardziej się to psuje. Np w tym momencie już ponad miesiąc nie dała mi nawet dotknąć pusi. W ogóle przestała się tam depilować i dlatego mi nie pozwala się dotykać.
Mi jedyne co robi, to czasem zwali konia ręką i tyle, koniec. Jestem już tym mega sfrustrowany. Kiedy tylko podejmuję ten temat to ona wpada w płacz, że ciągle to samo mówię, a ona "po prostu" nie ma ochoty. I tak od miesiąca albo więcej.
Do tego ona co chwilę ma jakiś "kryzys" przez co ciężko się z nią rozmawia o czymkolwiek. Już jestem tym zmęczony. Na równo zmęczony jak i sfrustrowany. I nie wiem jak to zmienić. Rozstanie to nie rozwiązanie moim zdaniem. Ehhh, musiałem się wygadać z anonimowych :(
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
  • 99
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Doomino:

W głowie kobiet, linia włosów u większości mężczyzn jest terminem przydatności do spożycia. Tak samo jak wyłysiały Lew jest już odpadem według Lwic, tak samo u ludzi


XDDD Też to widzisz czy mam jakieś omamy? Jestem pewny, że oni coś ćpają. Nikt nie jest w stanie tworzyć takich absurdów na trzeźwo xD
  • Odpowiedz
@programista1992: Nie pisałam nic o plusowaniu. Piszę tylko koledze, że taka dyskusja nie ma sensu. Bo nie da się odpisywać 5 osobom naraz piszącym to samo. A to i tak jeszcze nie wszyscy.


Jakie 5 osób @Doomino? Ja widzę dwóch użytkowników prowadzących dyskusję z Cyderek.
  • Odpowiedz
@Cyderek: Oni nawet posiadają jakieś profesjonalne określenia i skale określającą wielkość zakoli xD

@womendown: Ty, blackpill, looksdontmatter, programista. To faktycznie 4, nie 5. Nie liczyłam pisałam na oko.
  • Odpowiedz
@programista1992: To go przeoczyłam. Go i Assrocka miałam na myśli pisząc, że jeszcze dwóch niebawem dołączy :D

@womendown: Nie wiem co tam dokładnie pisałeś. Chodziło mi o to, że jak z jednym zaczniesz dyskusje to zaraz naskoczą na Ciebie następni, a nie da się z wszystkimi prowadzić na raz wymiany zdań, a wręcz jest to bardzo męczące. Zwłaszcza, że niektórzy mają skłonność do rozpisywania się. Zazwyczaj prezentujecie dokładnie te same
  • Odpowiedz
@Doomino: Nasz punkt widzenia jest poparty obserwowalną rzeczystoscia, widzimy twarze trochę bardziej świadomie niczym filmowiec który analizuje kadry i ustawienia kamery. Na podstawie tego jesteśmy wstanie wysnuć odpowiednie wnioski.

A wasz punkt widzenia na czym się opiera? Na tym ze obejrzeliscie pare bajek z happyendem?
  • Odpowiedz
@Doomino: linia włosów dla kobiet ma takie samo znaczenie jak to czy na ulicy podchodzi do Ciebie z pytaniem żul czy zadbany mężczyzna w garniturze. Na podstawie tego twoja reakcja jest już przesadzona
  • Odpowiedz
@looksdontmatter: Mogłabym się wypowiedzieć o swoim punkcie widzenia, w końcu jestem kobietą. Nie widzę w tym najmniejszego sensu, bo i tak przecież znasz go lepiej i szkoda na to mojego czasu.
  • Odpowiedz
tylko blackpill, tylko prawda: @programista1992 warto dodac, ze Statham poza dwoma bardzo dobrymi filmami u Ritchiego jest typem co gra w filmach dla normies o samochodach XD. Brum brum XD. W Snatchu gral z Pittem, Pitt z wlosami gral u najwazniejszych rezyserow obecnych czasow, ma na koncie dwa oskary (jeden za produkcje, drugi za role drugoplanowa). Wiecej kazy niz Statham, i za kilkadziesiat lat beda o nim pamietac. To aktor jak
  • Odpowiedz
SześcioramiennyDewiant: @Cyderek: smieszny jesteś ziomek. Sam robisz to za co ganisz swoich rozmówców. Tutaj zgrywasz wielkiego empatycznego bluepillowca by w innych wątkach radzić przegrywowi pójście na divy oraz podrywanie kobiet pod wpływem amfetaminy XD przyznaj sie od razu czym multikontem jesteś, steppenwolfa?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
tylko blackpill, tylko prawda: @Doomino do zadnego, wdarla sie literowka a mialo byc ,,jak juz wspomnialem''. Czekam w kazdym razie na wyjasnienie jak to jest, ze na tinderze jak mam zdjecia w czapce to mam 20 razy wiecej par niz jak jestem na lyso. Opis taki sam, charakter taki sam, zdjecia najlepszej jakosci. Wyjasnij mi to. Tylko jak masz pisac blelbllelbleel tindeer blelbleblbelbel, sprobuj w rl blbleblelble itp. to sobie daruj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tutaj zgrywasz wielkiego empatycznego bluepillowca by w innych wątkach radzić przegrywowi pójście na divy oraz podrywanie kobiet pod wpływem amfetaminy


No i? Nie jestem żadnym bluepillowcem ani blackpillowcem, ani pinkpillowcem. Mam własne poglądy i opinie, których nie da się sztywno wyrazić w waszych #!$%@? ideologiach. Tak cię szokuje, że można szanować kobiety i jednocześnie nie biegać z krzyżem za dziwkami? Amfetamina też cię tak szokuje? Narkotyki są źle. Buuuuu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Może, #!$%@?, bez czapki wyglądasz jakbyś miała raka xD Może sobie to wszystko wymyślasz i nie ma żadnej różnicy. Może masz po prostu zajebista czapkę.

Ja na Tinderze mam 100x więcej par po tym jak wygoliłem sobie włosy, tworząc zakola. Mówię ci, rewelacja.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ja bym tego wszystkiego nie opieral na lysieniu, mysle ze glownym czynnikiem tutaj jest czas. Z roku na rok sytuacja robi sie dramatyczna. Nawet pare lat wstecz to duza roznica, 7-8 lat to juz prehistoria, zaczelo sie od facebook, instagram i wejscie Tindera to byl juz tylko gwozdz do trumny.
  • Odpowiedz