Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: no nie czysty, z #!$%@? na nim ;-). Ogolnie to chcialem zauważyć ze nie można uogólniać ze nic nie robia, bo robią - jest wiele osob które poswiecaja sie tej pracy. Inna sprawa ze biurokracja jest za duza i trzeba ja zmniejszyc i dac narzędzia które wspomogą ta prace tym ludziom ktorzy poswiecaja jej swoj czas, a tych z pasjansem #!$%@? (bo tacy tez sa, nie ma co czarowac).
@nilphilus: Potwierdzam. Moja mama #!$%@? jako urzędnik (podatki) od 30 lat za tą samą kasę, na tej samej pozycji. Nie wszystko jest zautomatyzowane, jest sporo procedur których prawdopodobnie nie dałoby się zautomatyzować przez bardzo skomplikowane procedury które uprzykrzają życie nie tylko klientom a także pracownikom. Mama to najbardziej pracowita osoba którą znam, zawsze w akcji, nigdy nie siedzi na dupie, nie potrafiłaby.
Są pozycje urzędnicze które rzeczywiście są do usunięcia bo
Rozumiem, że to mem i ma wydźwięk humorystyczny, ale urzędnik to naprawdę nie jest łatwa praca, jak niektórym się wydaję (patrzę z mojej perspektywy, gdzie jeden z rodziców jest kierownikiem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalitto: Bo są wydziały i wydziały. Niech ktoś pójdzie do takiego wydziału komunikacji, spędzi tam trochę czasu i powie, że urzędnicy całymi dniami nic nie robią.