Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W sumie to ten nasz pierwszy zarażony facet to miał szczęście. Wszyscy obchodzili sie z nim jak z jajkiem, niczego nie brakowało, miał najlepszą możliwą opiekę. Wyzdrowiał, dostał kwiaty i teraz sobie pewnie żyje jak król.
  #koronawirus

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Speed bench 190kg 10x3... Rzucałem jak szmatą, torpeda po prostu. Zadowolny jestem, bardzo.

  Na nagraniu seria, czwarta, siódma i dziesiąta. Pierwsze 4 serie bardzo wąskim chwytem, 3 kolejne odległość kciuka od gładkiej części gryfu, i 3 ostatnie mały palec przy znacznikach. Wszystkie serie z zatrzymaniem na klacie dłuższym czy krótszym.

  Przerwy 90-120s, już pod koniec dały się we znaki i ostatnia seria troszkę wolniejsza. Do tego też trochę napięcia uciekało bo dopiero pod koniec zorientowałem się że wydycham powietrze, zamiast robić serie na bezdechu, to do poprawy.

  Cały trening
  Speed bench 190kg 10x3
  Low incline db bench 5x15
  Vgrip lat pulldown 4x8 + 2x20
  DB triceps extension 3x10 + Band pushdown 3x20
  Rope hammer curls 3x20
  Facepull 3x20

  Do tego naprawdę urosły mi plecy ostatnio, ale co się dziwić... w samym tym tygodniu na plecy zostały przerzucone 35 TONY. A to tylko z serii roboczych i większych ćwiczeń :)

  Teraz czas na regeneracje, dzień przerwy i od poniedziałku znowu jazda. A no i tak natural zaznaczyć muszę, bo zaraz ktoś będzie pytał :)

  #strongaf #silownia #mirkokoksy #pokazforme #mikrokoksy #sport
  pokaż całość

  odpowiedzi (156)

 • odpowiedzi (16)