Wpis z mikrobloga

Ta gra to majstersztyk. Fizyka, interakcja, klimat i grafika powala, najlepsza gra VR. Boneworks ma fajną fizyke ale w Alyx zrobili to o wiele lepiej. Wsiąknąłem bez reszty na 2,5h. Zjem coś i jadę dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na gtx 1080ti stabilne 120fps

Beniz na zachęte :P

#vr #halflife #halflifealyx #valveindex #pcmasterrace
wCZOPKUurodzony - Ta gra to majstersztyk. Fizyka, interakcja, klimat i grafika powala...

źródło: comment_15849947059uzEPN3dv4Her1T7UY6E6N.jpg

Pobierz
  • 18
@w_CZOPKU_urodzony VR jest fajny, miałem okazję trochę się pobawić na różnych sprzętach, ale będzie pewnie dla mnie tak jak z kinectem, PlayStation move itp. Zabawa na trochę a później w kąt, choć dużo się mówi o tym że VR to przyszłość. Nie siedzę w tym temacie zbyt mocno ale taka przystawka do ps4 za 1000 zł to dla mnie jeszcze w granicach rozsądku. 6500 to już sporo za dużo, ale pewnie rozdzielczość
@w_CZOPKU_urodzony grałem na HTC, grałem też na ps. Te produkcje były raczej mało wymagające graficznie ale grało się fajnie. Cenę 6500 znalazłem na szybko ale tak czy inaczej 4600 to wciąż dla mnie za dużo. Wiem że niektóre rzeczy kupuje się raz i nie warto oszczędzać ale musiałbym naprawdę sporo grać czytaj mieć czas żeby w to zainwestować