Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu zachęcony przez kilku Mirków w sekcji komentarzy pod moimi wpisami, oraz na priv pobrałem aplikację #tiktok . Pomyślałem, że możne się nadać do jakichś #obserwacjesocjologiczne . Powiem tak... Wskazówka w moim żenadometrze osiągnęła czerwony poziom już po kilku minutach. Nie miałem pojęcia co ludzi tam wrzucają. Ogrom brzydkich i/lub patologicznych ludzi wstawiają filmiki jak śpiewają najbardziej popularne piosenki. Oczywiście, podludzie są hejtowani lub ignorowani, przez widzów. To takie Przemcele tiktoka. Nic oprócz bycia pośmiewiskiem, tam nie zdziałają.

Jest natomiast mała grupa osób której tiktokowe szaleństwa przykuwają uwagę komentujących. Jak nie trudno się domyślić są to #plodnajulka oraz #chad . Ilość atencji którą otrzymują jeszcze czasami niepełnoletnie dziewczęta jest przytłaczająca... Od najmłodszych lat są uświadamiane o swojej wysokiej wartości na rynku matrymonialnym. Po prostu setki, jak nie tysiące komentarzy, spermiących samców. Tinder jest oficjalnie od 18 roku życia. Teraz młode dziewczyny mogą dostać atencję w pełni legalny sposób znacznie wcześniej.

Nie inaczej jest wśród tak zwanych E Boyów, czyli Oskarków robiących karierę na tiktoku, którzy są podziwiani przez Julki.
Natrafiłem na paru takich osobników z Polski. Tzw. preetyboy w wieku ok. 17 lat z kanciastą żuchwą, nie robi nic poza uśmiechaniem się do kamery przez 15 sekund. Efekt? 200 komentarzy Julek jaki to jest przystojny. Do tego widać po pomieszczeniach w których filmiki są nagrywane, że są to ludzie z zamożnych domów.

Jeden z moich ulubionych blackpillowych youtuberów CBP Channel (dawniej Coach Black Pill) nagrał krótki film o tiktoku, w którym wyjaśnił dlaczego przeciętnie wyglądający nastolatkowie mają przegwizdane w dzisiejszych czasach social-media. Młode dziewczęta już od 11-12 roku życia są wystawione na widok powyżej przeciętnie wyglądających rówieśników z tiktoka, co powoduje wzrost wymagań i napędza #hipergamia .
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski ##!$%@? #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #seks #zwiazki #wyglad #incel #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #atencyjnyrozowypasek
#spermiarzalert
B.....W - Kilka dni temu zachęcony przez kilku Mirków w sekcji komentarzy pod moimi w...
  • 34