Wpis z mikrobloga

#xerxesrzezbi - zapraszam do obserwacji tagu na którym znajdziecie więcej zdjęć moich prac:)

Dziś skupilem sie na wewnętrznej stronie konczyn
Niestety trudno tam cokolwiek zrobić więc jest jak jest. Nastpnym razem rozważe wykonanie elementow osobno, chociaz nie mam na to jeszcze pomysłu. Majac całą figurkę trudno manipulować w trudno dostepnych miejscach:/

Główne zdjęcie dla przyciągnięcia uwagi, reszta w komentarzach.

Ogon to tylko szkielet :D

Ps od jakiegos czasu zbieram materiały dla utahraptora i musze stwierdzić ze będę musial nieco improwizowac korzystając z danych dla deinonycha albo po prostu zrobic deinonycha:/
Deinonych to bliski krewny utahraptora
Utahraptor ma sporo mniej materialu kopalnego niz Deinonych, również sporo mniej opracowań itd.

Zamieszczam wiec ankietę w której glosujemy nad tym czy elementy anatomii Utahraptora co do ktorych brak materiałów w sieci mam tworzyć, ekstrapolowac na podstawie tych z Deinonycha? Czy po prostu zrobic Deinonycha?

Przykładem mogą być konczyny przednie, a konkretnie w jakim zakresie one sie poruszały u Utahraptora? Pewnie podobnie jak u Deinonycha, dla ktorego mamy pewne przesłanki w tym temacie

#tygrysszablozebny
#smilodon
#handmade
#chwalesie
#rekodzielo
#sztuka
#glina
#diy
#megafauna
#gruparatowaniapoziomu
#modelarstwo
#figurki
#rzemioslo
#rzezba
#prehistoria
#xerxesrzezbi
PWRXerXes - #xerxesrzezbi - zapraszam do obserwacji tagu na którym znajdziecie więcej...

źródło: comment_1585054223EXBdoEr1C4HF1zPqD7enOl.jpg

Pobierz

Utahraptor z elementami na podstawie Deinonycha czy Deinonych

  • elementy na podstawie Deinonycha 37.5% (6)
  • Deinonych 62.5% (10)

Oddanych głosów: 16

  • 6
@PWRXerXes: Zagłosowałem za deinonychem. Głównie z sentymentu, bo to jedna z najważniejszych skamieniałości dla całej dinozaurologii. No i faktycznie materiału będzie więcej. Jeśli będzie możliwość, to bierz boczne rzuty od Hartmana (Scott Hartman's skeletal drawing). Gość robi naprawdę dobrą robotę, ma pomierzone rozmaite kąty i proporcje no i ogarnia paleontologię.

Koteł wygląda naprawdę dobrze. Chyba już Ci wspominałem, że czuję od niego lekki vibe starego paleoartu. Dla mnie duży plus.