Wpis z mikrobloga

Szykuje się kopalnia beki - w piątek będzie starcie młodzieżówek partyjnych w HoI4 xD

Alianci - #konfederacja #wolnosc
Oś - #nowoczesna Japonia - #platformaobywatelska
Komintern - #razem

Jeszcze by się ktoś z #pis przydał na sanacyjnej Polsce xD

Ciekawe jak wyjdzie współpraca wolnościowców z Razem xD

https://www.facebook.com/mlodzi.nowoczesni/posts/1278392055691074?hc_location=ufi
#hoi4 #polityka #4konserwy #neuropa
M.....n - Szykuje się kopalnia beki - w piątek będzie starcie młodzieżówek partyjnych...

źródło: comment_1585074854lpvOdSDVTSd3itckvwAWzS.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@JakovKarnic:

kto normalny bierze III Rzeszę i się tym szczyci xD

Większość graczy HoI4 xD

Poza tym Hitlerem to partia tylko jednego lidera powinna grać i jest to Korwin

Konfederaci powinni grać monarchistyczną wersją Niemiec/Włoch/Węgier->Austro-Węgier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myrten: pamiętajmy, że za Hitlera były niższe podatki

Większość graczy HoI4


@Myrten: chyba jestem jedynym człowiekiem na wypokczanie, który woli Vic2 z produkcji paradoksu. Może następnym razem się umówią na partyjkę, mogę grać Imperium Osmańskim, jeśli jakiś debil nie będzie grał Rosją, żeby po paru latach nie mierzyć się z niekończącymi falami ruskiej piechoty, bo będzie chciał wyzwalać Bałkany. Mam fajne taktyki.
  • Odpowiedz
@Myrten: dlaczego nikt nie chce grać malarzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam, że te niedołęgi z Razem dostali ostry wpiernicz OD BOTA NA POZIOMIE CYWIL, grając w JEDENASTU XDDDDDDDDDDDD


@NijuGMD: dlatego mam nadzieję, że Rzesza rozjedzie ZSRR i ostatecznie w Europie zapanuje faszyzm. Będą piękne memy na hoi"wych grupkach xD
  • Odpowiedz
@JakovKarnic:

pamiętajmy, że za Hitlera były niższe podatki

Za Kaisera Wilhelma jeszcze niższe były ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba jestem jedynym człowiekiem na wypokczanie, który woli Vic2 z produkcji paradoksu. Może następnym razem się umówią na partyjkę, mogę grać Imperium Osmańskim, jeśli jakiś debil nie będzie grał Rosją, żeby po paru latach nie
  • Odpowiedz
czy oni są #!$%@?, kto normalny bierze III Rzeszę i się tym szczyci xD


@JakovKarnic: jeżeli chodzi o samą mechanikę gry, a nie politykę historycznych państw to Rzesza jest popularnym wyborem, bo IMO przyjemnie się gra. Z tego co się orientuje nowe DLC miało ich też trochę znerfić, bo można było łatwo utrzymać ładny kawałek świata niewielkim kosztem.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: przypuszczam, że jest co najmniej kilku graczy z Konfederacji i jeden bierze USA, inny UK, ktoś Francje itd, wszyscy siedzą na jakimś Discordzie podzieleni na frakcje, żeby skoordynować działania. Państw w Aliantach było sporo i każde może być objęte przez innego gracza. Oczywiście resztę wypełniają boty i w pierwszej kolejności obsadza się graczami te które mają największe znaczenie, a jakąś Nową Zelandię daje się botom albo nieogarom.
Zwykle reguły serwera
  • Odpowiedz
Gry paradoksu bez edycji często nie mają sensu po paru godzinach.


@JakovKarnic: mają swoje zalety, ale po paru rozgrywkach zwykle się widzi ile tam jest druciarstwa, żeby jako tako działało. Sam w multi raczej się nie bawię, trzeba długich sesji z ogarniętymi ludźmi, a IMO sam silnik gry słabo się do tego nadaje.
  • Odpowiedz