Wpis z mikrobloga

@Bazooka: A to to mi raczej nie będzie przeszkadzać. Pozatym da się je przewinąć. Ale chyba wiem co czujesz. Mam tak z Wolfenseinem the new collosus. Coś mi w tej grze totalnie nie pasuje, mam wrazenie że im strasznie nie pykło, a ludzie sią zachwyceni.
@Bazooka: Akurat Doom 2016 bym według mnie bardziej monotonny z level designem. Pod koniec to miałem "O Jezu, ile jeszcze aren z demonami mnie czeka do końca tego levelu". ( ͠° °). Z minusów to mogli sobie darować te tutki do bossów ( XD ) i platformowość czasami irytowała. Miałem więcej zgonów od platform niż od demonów (_ ). A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bazooka: mhm, masz prawo do swojej opinii. Ja natomiast mam prawo do własnej i powiem, że moim zdaniem jest to bardzo dobry Doom, może nawet najlepszy. To jest Doom. Z założenia szybko, kolorowo, dużo wrogów, taktyczne podejście do aren. Jak nie miałeś frajdy z jedynki i dwójki, to Eternal może Ci nie podpasować. Moim największym bólem były elementy Super Mario, ale potem zrozumiałem po co to jest wepchnięte w tę grę.