Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rozumiecie co się stało w nocy?
    PiS chce pognać na wybory wszystkich poniżej 60 roku życia, bo w tych grupach na najniższe poparcie. Ludzie w średnim wieku oczywiscie nie pójdą na wybory, bo mają szansę na złapanie wirusa w lokalu, w którym przewijają się setki ludzi dziennie a w domu mają rodziców, dziadków. Starsi głosujący na PiS zagłosują w dużej części zdalnie.
    W tej poprawce oczywiście nie chodzi o zdrowie, bo wtedy wszyscy powinni mieć możliwość głosować zdalnie.

Poprawka została wrzucona w ostatniej chwili, bez konsultacji, razem z innymi aby tłumaczyć swoim zidiociałym woborcom, że opozycja blokuje potrzebne zmiany i zajmuje się polityka w czasach epidemii.

Te antypolskie kurwy nie cofną się już przed niczym.
    #4konserwy #koronawirus #neuropa #bekazpisu #polityka
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

• odpowiedzi (22)

Co powiedzieć mojej różowej, która chce wyskoczyć dziś na miasto z psiapsiółkami żeby tylko połazić i pogadać.. Ja już nie mam siły tłumaczyć łagodnie, że w teraźniejszej sytuacji to jeden z jej najbardziej zjebanych pomysłów ever. Zaskoczyła mnie tym totalnie. Wiem, że już od dwóch tygodni w domu, to można oszaleć i chce się zobaczyć inne mordy, ale kurde no.. Już jej powtórzyłem, że mogą się zadzwonić przez net, pogadać. Było też kazanie o tym, jak każdy z nas powinien współgrać i każdy ma wpływ na tę sytuacje, ale nie, muszą się spotkać... Tym psiapsiolką też bym suty powykręcał za nakręcanie jaki to niby zajebisty pomysł, bo dawno się nie widziały.. Kobieta niby mądra, ale znajome to rak content czasami. Tak dobrze mi już szło w kwarantannie to teraz pewnie przyniesie nam tu zarazę i kaplica #koronawirus #covid19 #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niewytrzymie pokaż całość

odpowiedzi (53)