Wpis z mikrobloga

  • 1040
@FlasH wydaje mi sie ze Autostrada to nie jest dobre miejsce do protestowania. Pozatym zadnego dowodu że był prawakiem. Moze poprostu sie spieszyl do pracy?
  • Odpowiedz
Zimne piwko mu sie należy.


@Mr_3nKi_: a należało by się mu też jakby odstrzelił np. 2 szurów z ordo iuris lub innej prawackiej organizacji? Chociaż w sumie to pytanie retoryczne z twoją moralnością kalego.
  • Odpowiedz
@FlasH to wrocmy do rozmowy jak skonczysz podstawowke i zrozumiesz ze utrudnianie zycia normalnym obywatelom tylko ich #!$%@? a nie otworzy oczy na problem. Można protestować w normalny sposob i naglasniac problemy. A przyklejanie sie do autostrad, pasow lotniska, czy dzialanie na szkode panstwa jak robi to obecnie pewna grupa w polsce - tylko ludzi #!$%@?. Trafil sie taki co miał dość i uznal odstrzelenie ich jako wymagana interakcje.
@grubson234567 wtedy to
  • Odpowiedz
  • 967
@cybulion: A blokowanie Śródmieścia, bo się idzie złożyć wieniec 10-go? Wtedy też można strzelać?
Każdego #!$%@? można zastrzelić, czy tylko lewaka?
  • Odpowiedz
@FlasH: O niee, FBI już do mnie jedzie (,)

Flash, proponuje ochłonąć, wyjść na świeże powietrze albo zrobić kolejny screen z paska TVP.
  • Odpowiedz
@FlasH jak lubisz konflikt z obstawa zlozona z policji, boru i prywatnej ochrony. Czy ja pisze ze dobrze ze strzalal? Nie podobaja mi sie skrajnie lewicowe sposoby na protesty, nie podobaja mi sie skrajnie prawicowe sposoby okazywania swojego oddania sprawie (jak skladanie wienca). I jedno i drugie nie powinno utrudniac ludziom zycia. Tak samo maratony powinni biegac w lesie.
  • Odpowiedz
to wrocmy do rozmowy jak skonczysz podstawowke i zrozumiesz ze utrudnianie zycia normalnym obywatelom tylko ich #!$%@? a nie otworzy oczy na problem


@cybulion: czy znasz jakis protest ktory nie jest celowany w najnizsze warstwy spoleczne i ktory przyniosl korzysc?
  • Odpowiedz