Wpis z mikrobloga

A tutaj kolejna perełka od Stanowskiego, któremu dzisiaj trollowanie na rzecz PiSu zajmie sporo czasu. Ta śmieszna ustawa ma ponad 170 stron, dostali ją o 2 w nocy i mają chyba z kilkanaście godzin na zapoznanie się i ew. wdrażanie jakichś poprawek. Tak działa uchwalanie prawa w państwie pisowskim. Powodzenia dla sztabów partii opozycyjnych.
#kanalsportowy #weszlo #polityka #bekazpisu #koronawirus #4konserwy #neuropa #konfederacja
r.....6 - A tutaj kolejna perełka od Stanowskiego, któremu dzisiaj trollowanie na rze...

źródło: comment_1585228063fxUYGcDkr6IwdYBkhgNCpC.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@rorf46: On w ogóle dziś ma jakaś jazdę po opozycji. A to ich oskarża o brak ustawy, a to pośmieje się z Trzaskowskiego. Ja wiem, ze w sumie jego istnienie jest teraz zależne od Orlenu i TVP, ale aż tak mocno w tyłek wchodzić?
  • Odpowiedz
@miki4ever: no dzisiaj mu ładnie siadło na banię. W dodatku dość kompromitujące jest to, co robi. To wygląda, jakby mu dali sygnał z „góry”, że ma cisnąć po opozycji i robi to mocno na siłę
  • Odpowiedz
@wogx: Wkurzył się na Platformę w czasie afery hazardowej, bo przy okazji stracił pracę (szczegółów nie znam) i od tamtego czasu ich mocno krytykował. PIS to zauważył i go przytulił.
  • Odpowiedz
@Laargoo: @mroznykasztan: @Amatorro: @rorf46: @wogx:

Jak na zdjeciu, nawet mu nagrode dali za wspieranie:) TVP to pikus, w cholere kasy ma z Orlenu za promowanie igrzysk w Tokio, bukmacherka tez mu pomaga posrednio dzieki wspolpracy z rzadem. Nie zdziwilbym sie jakby dostawal rano przekaz dnia tak jak wiekszosc PiSowskich dziennikarzy.

Ja generalnie lubie Stanowskiego, poki sie trzyma tematow sportowych, ale jak tylko wejdzie w polityke, to az
miki4ever - @Laargoo: @mroznykasztan: @Amatorro: @rorf46: @wogx: 

Jak na zdjeciu, ...

źródło: comment_15852382977mXAIIA0ezFPIGeZPgKsgz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz