Wpis z mikrobloga

WIEŚCI O JSM OD JASNEJ STRONY MOCY PYTHONA:

Jasnej stronie mocy ubyło mocy!
Odwaga, męstwo, godność, pracowitość, porządek, szczerość to cechy, o których z całą pewnością nie mają pojęcia "rodzice" JSM. Nie mówię tu o pozostałych członkach, oni z małym wyjątkiem (który porzucił żonę i kilkuletnie dziecko) to dobrzy ludzie. Wierzę, że oni wytrzeźwieją, pomyślą tak na poważnie i trzeźwo co dalej. A potem wrócą do swoich rodzin, do swojego życia, do swojej osobowości, którą im te cwaniaki wykradły. Nie zostaną pozostawieni sami sobie. Ale wracając do naszych "ulubieńców" muszę powiedzieć, że nie miałem wątpliwości, że oni w końcu pójdą w mojej sprawie na policję. Znam doskonale ich "odwagę i męstwo", o których piszę powyżej. Mają na pieńku ze wszystkimi wkoło, dokuczają nie tylko ludziom przez swoje filmy, ale też swoim sąsiadom z działek. Ich durna zabawa w państwo i okupowanie sprowadzała się niekiedy to włażenia na inne działki. A gdy właściciele tych działek przychodzili pod królewskie działki z zapytaniem "WTF?" to ci dzielni woje dzwonili na policję skarżyć się jak to są prześladowani. Doprawdy? Zamieszczam znaleziony list pochwalny od męskich Słowian do Nyskiej Policji. Pozwoliłem sobie zamazać nazwiska, policjanci ci mogli by sobie nie życzyć publikowania ich danych i ja to szanuję. A konfidenci Jasna Strona Mocy? O ironio, straszyli innych, teraz sami mają kłopoty i pierwsze co to Miłar ucieka. Jak zawsze z resztą. Ale zabawa się skończyła i schowanie się pod kołdrą w łóżku już nic nie da. Mam nadzieję, że masz tego świadomość panie Miły Arze. Czas się wziąć do do dorosłego życia. Gratuluję tego jak udało się wam to #!$%@?ć i jak będziecie teraz mieć pod górkę. Cóż, prawa życia :)

https://www.facebook.com/135091613871904/posts/529351614445900/

#jsm #jasnastronamocy #sanjaya #foliarze #szury #policja
NVX78 - WIEŚCI O JSM OD JASNEJ STRONY MOCY PYTHONA:

Jasnej stronie mocy ubyło mocy...

źródło: comment_1585239960lUxqFdAY0SwabZA43ALBmz.jpg

Pobierz
  • 6