Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BLOODLINE: to ta ekipa dalej działa? Pamiętam jak czekałem na spolszczenie do drugiego odcinka Borderlandsów. Trwało to tak długo, że zdążyły chyba wyjść wszystkie odcinki, a spolszczenia dalej nie było xD
Ciekawi mnie w sumie czy w końcu tłumaczenie wyszło.
@BLOODLINE: Tak, tylko pisaliśmy o tym - mamy problemy techniczne. Captain Spirit jest na tym samym silniku i grę wywala co chwilę, więc nie dało się zrobić jakichkolwiek testów. W tej chwili prace nad LiS2 stoją, zwłaszcza że borykamy się dodatkowo z niedoborem ludzi.

@robertos76: Graj Po Polsku jest przede wszystkim społecznością i tak, jako społeczność nadal funkcjonuje. Ja zbieram kilka osób do prac nad różnymi projektami i wydajemy je
@CKNorek: Prawie dwa lata temu były podobne informacje odnośnie Captain Spirit i Life is Strange 2. Nie szukaliście nikogo kto mógłby poradzić sobie z tymi problemami technicznymi? Bo nie chce mi się wierzyć że przez tak długi czas ten projekt jest kompletnie martwy i nic nie idzie w nim do przodu poza samym tłumaczeniem które jak na fb pisaliście jest skończone. Na pewno znalazłaby się grupa osób która przysiądzie nad tym
@CKNorek: Dlaczego nie? Jest szansa że całość ruszy i będziecie mogli wydać wcześniej, a na pewno ktoś się znajdzie. Capitan Spirit jest już gotowy? W sensie samo tłumaczenie czy skończony już jako całość?
@AepArse: CS jest gotowy do testów, po pełnej korekcie. Z LIS2 czekamy na rozwiązanie projektów. Może coś ruszy się w najbliższych tygodniach. Jeśli tak będzie - napiszemy o tym.