Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdobądź zawód , znajdź zainteresowania i pasję , zaimponuj czymś kobietom". I co, i ku**a co???
I mam zawód, mam pasję , właśnie dopracowuje układ elektroniczny a w oczach kobiet jestem śmieciem. Dzisiejsze białogłowy mają w dupie ludzi z pasjami i umiejętnościami, liczy się wygląd, przebojowość i hajs , nie ważne czy płynie on z ciężkiej pracy czy ze zbierania haraczy, to jest nie ważne.
Ehh... trzeba było chodzić na melanże , uczyć się być "cool" i uczyć się oskarkowości po modnych klubach zamiast siedzieć nad "sztuką elektroniki" Horrowitza i Hilla czy bluebookiem Kardasia.

I teraz tracę życie z sondą oscyloskową w ręku, ślęcząc na symulacją obwodu w LTSpicie. (,)
#przegryw
Pobierz arek4444 - Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdob...
źródło: comment_1585425572vHQrEkrjxJDJ3iezT3nTaP.jpg
  • 96
Wiecie co jest najbardziej frustrujące w życiu? Że za młodu mówią ci "zdobądź zawód , znajdź zainteresowania i pasję , zaimponuj czymś kobietom".


@arek4444: Co, mirek? Też całe życie w kłamstwie? Trzeba było trenować boks. Kobiety lubią być bite przez czadów. Łobuz kocha najmocniej.