Wpis z mikrobloga

Wolę być singlem niż mieć faceta, który nie potrafi o mnie zatroszczyć, lub spędzić czasu inaczej niż #seks albo zabrać mnie na weekend.
Dlaczego ja trafiam na facetów z mordą redneck'a z Alabamy co nic nie robi tylko ja mam pokazywać że na tym mi zależy. Dlaczego trafiam na #!$%@? niskich że rozkminiam czy powinien jechać w foteliku bo inaczej mandat. I dlaczego trafiam na spermiarzy jak tego nie chcę. #!$%@? mać czas szukać faceta zagranicą.
#geje #lgbt #logikateczowychpaskow #gownowpis #zalesie #randkujzwykopem #pytaniedoeksperta #p0lak #spermiarze
  • 10
Jeśli wolisz być singlem, to czemu nie usuniesz wszystkich tych apek randkowych, zajmiesz się sobą oraz swoim rozwojem i zaczniesz być szczęśliwym człowiekiem, który nie musi mieć kogoś, kto będzie dla niego jedynym źródłem szczęścia? Szukanie miłości na chama nigdy nie skutkuje i wiecznie wywołuje cringy sytuacje gdzie jedna strona oczekuje czegoś bardziej niż druga i się wszystko rozpada. Teraz zachowujesz się jak pijawka, która potrzebuje się wessać w czyjeś życie bo