Wpis z mikrobloga

@Above1: i nawet się nie zaśmiałem bo codziennie widzę stare baby proszące się o śmierć, taki dobry przykład dają ale po chwili sobie przypominam że tam pod kopułą to już te iq wyparowało i to takie tylko zombi tylko w miarę wyglądające i troszkę bardziej ogarnięte bo mówiące zombie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Above1: No debil.
Tyle się mówi, że młody może roznosić bo rzadziej przechodzą to ciężko, gdzie stary może spaść z rowerka. To wykopki dalej HEHE #!$%@? PACZ MUSIM SIEDZIEĆ W DOMU SEBA ALE BEKA EJ BABCIA CI PRZYNIOSŁA JUŻ BULKI? HEHE JAK TO KWARANTANNA SEBA CO JEST OBOŻE #!$%@?...
Takie śmieszki potem wrzucają na fejsbunia, że braciak się wyhuśtał i "omatko nie wychodźcie"...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@tellet: No idiota.
17-latek nie może się poruszać bo roznosi. 18-latek może i nie roznosi.
Stare baby mogą chodzić, bo tak i #!$%@?. Mimo, że są w grupie wysokiego ryzyka.
Wyjdź do sklepu, przejdź się po osiedlu i zobacz kto ma najbardziej w dupie te wszystkie działania. Młodych NIE MA, starych #!$%@?ów całe stada pod sklepami, wokół bloków.
Wam już ta propaganda mózg wyżera. Cokolwiek wymyśla, nieważne jak jest to głupie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: a dwa: sam piszesz, że starzy mogą spaść z rowerka. To niech siedzą #!$%@? na dupie w domach a nie wycieczki sobie urządzają. Co z tego, że ja, moja rodzina i moi znajomi będziemy ograniczać wyjścia, jak ci, którzy są najbardziej zagrożeni mają to wszystko w dupie?
@Above1: Fake News. Dzieci mogą być chore na koronawirusa tylko nie mają żadnych objawów. W sumie nie tylko dzieci, bo są nawet ludzie dorośli, którzy nie mają żadnych objawów.