Wpis z mikrobloga

Epidemia najbardziej dotyka pacjentów przewlekle chorych, onkologicznych i na dializach. Przesuwane są operacje, nawet te ratujące życie, w szpitalach panuje anarchia, nie ma zaleceń np. co do pacjentów onkologicznych, brakuje sprzętu ochrony dla lekarzy. A jest dopiero trochę ponad 2 tysiące zakażonych.
W tym czasie prezydent zakłada sobie konto w serwisie dla młodzieży i udaje śmieszka. To jest skandal.

#koronawirus #2019ncov #medycyna #polityka
1918 - Epidemia najbardziej dotyka pacjentów przewlekle chorych, onkologicznych i na ...

źródło: comment_1585669077p5zOiqL1oUIc7oOwyGAvpW.jpg

Pobierz
  • 19
@ropuchapodkamieniem: W sumie masz rację - młody przy "łobiedzie" opowie i będzie promował p. Dudę.

Choć ten elektorat od 3 do 5 lat będzie miał głos, o TikToku i "Cool Prezydencie" będą pamiętać.
Na 95% p. Duda będzie miał kolejną kadencję.

@KaloszemOParapet:
Też głosowałem - dla różnorodności. Choć miałem okazję słuchać p. Korwina na żywo, wielokrotnie, nad morzem podczas okresu wakacyjnego. Niektóre rzeczy, które gadał miały luki logiczne (nie przytoczę
@1918: Łukaszenka np jeździ ciągnikiem. (Wiem troche ujmuje Łukaszence bo on w przeciwieństwie do naszego prezydenta faktycznie sprawuje władzę ale chciałem tylko pokazać standardy)
@1918: Jak jeździł po Polsce to było, że robi kampanie żerując na wirusie xd. Nic złego nie ma tym tik-toku, nawet fajny pomysł zwłaszcza w tej sytuacji na rozluźnienie. Problemem są wybory i bezczelne wykorzystywanie domniemania konstytucyjności.