Wpis z mikrobloga

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że ff14 pobiło wowa aktualnie w mmorpg.Jako były hardcore raider z wowa bawię się wyśmienicie.Czuje się jakbym grał w starego dobrego wotlka.Co prawda początek jest #!$%@? ale jak wbije się ten 50 lvl ukończy się 2.0 main questy to gra staje się czystą przyjemnością i co najważniejsze nie ma głupiego rng jak w wowie.
Mogę się założyć że nawet tam raidy pobiją mythic raidy w wowie.
Niestety król #worldofwarcraft umarł i nie jest już na topce a to wszystko przez głupie activision.
#!$%@? BFA a Shadowlandsy będą o wiele gorsze.
Dobrze że sprzedałem konto za 1000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ktoś chce uciec z wowa to tylko ff14.
Grafika może i azjatycka ale przypominam że gw2 jest też z azjatyckiej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A no jedyny minus jest taki że uzależnie się jak od wowa i jedynym wyjściem będzie sprzedaż konta.
#mmorpg
  • 25
@Yolanty: Pff jeżeli ty mówisz że nie ma rng w wowie to chyba grasz od niedawna.Grałeś w legion? Tam z lfra mojemu znajomemu poleciał max ilvl na poziome mythic raidu a był to bodajże antorus.A corrupted w bfa jeszcze gorsze rng.
@Krosser556677 Przed 8.3 poszliśmy ze spora częścią /g na ff14 z zamiarem poczekania do 9.0, ale... długo to nie trwało i wróciliśmy po 2 miesiącach.

FF14 jest świetne. To w jaki sposób prowadzi fabułę sprawia, że aż mi smutno jak pomyślę czym mógłby być fabularnie Wie, gdyby lore nie było tak sprzeniewierzane. Wygląda świetnie, brzmi jeszcze lepiej (w końcu FF), gra się bardzo przyjemnie... ale jako MMO - pomimo usilnych ku temu
@Lstr: Gearowanie jest jak w Wotlku.Ja już miałem dość tego rng w wowie.Sprzedaz konta za 1k była dobrą decyzją.
Moim zdaniem 9.0 będzie slabizną straszną.Mieli taki dobry Legion a tak #!$%@? sprawę z bfa.
Ale to jakie znajomości, przyjaźnie nabrałem w wowie tego żadna gra mi nie dała. Niestety z nikim już kontaktu nie mam po sprzedaży konta.
@xzseba: Bo ta gra jest średnio popularna w eu,usa.Gdyby była europejska na równi z wowem.Tylko wyłącznie ludzi odrzuca klimat japoński to wszystko a to jest wow 2.0 śmiem napisać że stary dobry wotlk.
@xzseba: @Krosser556677: Ta gra jest zdecydowanie bardziej popularna w stanach, przez co największa oglądalność jest o 2-3 w nocy naszego czasu. Próbowałem kilka razy, ale nie mogę przepchnąć fabuły do tego magicznego 50 lvl żeby zobaczyć jak fajna ta gra jest. Zmienili coś w tym temacie czy dalej trzeba robić XX godzin fabuły aby dojść do end-game?
Problem z tą grą jest taki, że bawi dopiero po 50lvl, natomiast w
@Tasde: -brak rng,gearowanie jak w wotlku,brak addonów jest tylko coś ala skada,mechaniki bossów są przystosowane do braku addonów a nie dbm drze #!$%@? na cały regulator co masz zrobić i kiedy masz to zrobić,dungeony i raidy są o wiele wiele trudniejsze niż chociażby w wowie nawet te z mythic,bardzo pomocne community i restrykcyjny regulamin w tej grze nie można ciebie zwyzywać że robisz #!$%@? dps bo jest banicja XD
A teraz
@Krosser556677: No to niestety muszę stwierdzić, że gra jest kompletnie nie interesująca.
Co to znaczy brak rng? WoW przesadził z reforgami, ale pójście w drugą stronę braku RNG to nie brzmi zabawnie.
Do WoWa też nie było addonów do póki nie powstały, dzisiaj addony pomagają ale Blizzard o nich wie i kompletnie nic ci nie dadzą jak nie wiesz co robić.

Czy to, że rajdy są trudniejsze to dobrze? A raczej
@Tasde: Z RNG denerwowało mnie farmienie załóżmy #!$%@? karazhanu po eye of command dla dh z 50+ razy żeby łaskawie forgnęło.Fakt addony pomagają ale dbm ci drze #!$%@? na cały regulator że zaraz to a później to + timery odliczane w ff14 tego nie ma.Nie raidów nie porównuje do wotlka jedynie system gearowania jedynie tutaj jest wszystko bardziej zręczniościowe + sam fakt że nie masz timerów do walki co zaraz będzie