Wpis z mikrobloga

Szczerze współczuje komuś kto chce dzisiaj stworzyć jakiś poważny związek z kobietą, bo szukanie żony w dzisiejszych czasach to jak wybory miss trędowatych, większość kobiet to zużyte latawice po ons i fwb, które nadają się tylko do stania pod latarnią. Co taka dziewczyna po 10 bolcach może wnieść do małżeństwa? Choroby weneryczne? Plecak pełen dildosów?
Poleasingowa kobieta nie nadaje się na żonę ani matkę, taka osoba nie panuje nad swoim popędem więc tym bardziej nie zapanuje nad dzieckiem czy domowym ogniskiem.
Chłopaku porzuć marzenia o romantycznej miłości, zajmij się jedzeniem pizzy, graniem na kompie, oglądaniem seriali, czy czym tam chcesz ważne żeby sprawiało ci to przyjemność.
#przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 36
@Drzwiotwieramlokciem: W coraz bardziej zezwierzęconym świecie to może być tylko gorzej pod tym względem. Przy obecnym tempie seksualizacji społeczeństwa ludzie za kilkadziesiąt lat bez wstydu będą się rżnąć na ulicy i będzie to zupełnie akceptowalna norma społeczna
@Davidozz: jak historia nam pokazała, od wieków cywilizacja idzie w stronę totalnej rozpusty, rozluźnienia moralnego i łamaniu zasad, później następuje wielki kryzys (powstają słabe i niechciane dzieci skoro rodziny i więzi się rozpadły) kraje słabną i wracają wieki ciemne w tych względach. Znam proces głównie z analizy sztuki: Starożytność- wielkie imprezy i ogrie, legalne burdele wszędzie, legalne nałożnice, później średniowiecze- seks tylko z żoną po bożemu i w ciemności- ale tylko
@PaulStanley: No nie wiem, jestem typowym chadem z kościami policzkowymi, forma i wzrostem. Problem w tym, że całe życie ciężko zasuwam na wszystko co mam, przez co tak na prawdę nie mam gdzie poznać dziewczyny. W tym wszystkim mi na przykład nie chodzi tylko o ruchanie i robienie Julek, bo na to bym sobie mógł spokojnie pozwolić. Po prostu po ciężkich dniach chce mieć w kimś oparcie psychiczne, że wrócę i
@PaulStanley:

a ty byś poczuł się dotknięty jakbym podsumowała ze facetom tylko chodzi o ruchanie i ogólnie są niczego nie wartymi #!$%@? i nie warto?


Nie. Raz, że to stwierdzenie nie opisuje mojego życia, a dwa, wiadomym jest, że istnieją tacy faceci oraz że to właśnie zachowanie tych osobników jest najczęściej widoczne, w związku z czym potraktowałbym taką opinię jako wyraz frustracji, a nie generalizację. Dodatkowo, gdybyś dołączyła w swoim podsumowaniu,
@and-wisdom-to-know-the-difference: to chyba czytamy dwa różne wpisy bo imo op mówi

„WSZYSTKIE Loszki w dzisiejszych czasach to c00rvy nie warto się za żadna brać bo każda się puszczała”

Jedyne co mnie irytuje to generalizowanie jakby wszystkie różowe tak robiły. Może nawet nie irytuje co martwi, bo przyjdzie co do czego - bądź sobie taka typiara w jednym związku od gimnazjum i skończ ten związek z hukiem przed 30. I od razu