Wpis z mikrobloga

MATURA CKE - Poziom TVP
Tegoroczny maturzysta here,
w tym roku CKE "zrobiło" ukłon w naszą stronę dając nam próbne arkusze maturalne. System miał być prosty, dostajemy arkusz, piszemy i albo sprawdzamy sami albo nauczyciele nam sprawdzają (w moim przypadku sprawdzamy sami bo nauczyciele się wypieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Okej o 9 rano dostaliśmy pierwszy arkusz z języka polskiego, otwieram go i czytam pierwszy tekst "„Trylogia” – powieść o wieku XVII" i takie mam uczucie jakby brzmiał nieco znajomo. Czytam zadania i jestem pewien że gdzieś te zadania już widziałem. Rozpoczynam akcje "Poszukiwanie". Nie trwała ona zbyt długo bo znajduje ten sam arkusz jako arkusz z czerwca 2015r. XD Zadania są identyczne, te same teksty i ta sama rozprawka (Zdjęcie poniżej).
TVP odwala swoją szopkę ze szkoła TVP a CKE odwala swoją szopkę, nawet nie wysilając się z nowym arkuszem. Jest to nie fair w stosunku do nas maturzystów, tym bardziej nie fair dla tych co przerobili już ten arkusz (Tak, przerabia się wcześniejsze arkusze). Praca w CKE musi być cudna przychodzisz na 8.30 wrzucasz na serwer arkusz z czerwca 2015 i 8.32 LOL i już fajrant #pdk najbardziej czekam na maturę z Matematyki rozszerzonej, Spodziewam się matury z czerwca 2016, chyba że CKE nas zaskoczy i da maturkę z np. z Nowej Ery. No bo czemu nie XD Kasa się zgadza, a maturzyści? Jeb** maturzystów... Jedna wielka dykta, Pozdrawiam wszystkich, zainteresowanym mogę podrzucić linka do arkuszy (°°
#dykta #wolska #matura #licbaza #szkola #szkolaztvp #bekazpisu #koronawirus #krajzdykty
Przemosz - MATURA CKE - Poziom TVP
Tegoroczny maturzysta here,
w tym roku CKE "zrob...

źródło: comment_1585821779Cd0slcZhUIjNF6rxQ3udTd.jpg

Pobierz
  • 25
@lenvrt: Aż tak dogłębnie tego nie analizowałem. CKE od kilku lat nie robi już próbnych egzaminów. Ale nie uważasz że jest to po prostu nie fair i robione pod publiczkę? Głoszenie wszędzie o tym że nie zapomnieliśmy o maturzystach i danie im tego samego arkusza co 5 lat temu. To jakby rodzice rozpowiadali że w niedziele zrobią super mega obiad a w niedziele dali ci piątkowy rosół ( ͡° ͜
@lenvrt: co z tego że się powielały skoro tutaj dali dokładnie ten sam arkusz? Wiem, można przewidzieć mniej więcej co będzie na maturze, ale co roku mimo podobnych typów zadań to jednak ich treść jest inna.

@Przemosz: CKE pomyślało o nas i podstępnie podrzucili nam próbną maturę z 2015 roku, żebyśmy przeanalizowali sytuację w państwie i to jak świat funkcjonuje. Temat rozprawki nie został podany bez przyczyny. Mamy się dowiedzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przemosz: no ale skoro i tak piszecie to w domu to po co mają sie starać i wymyślać nowe zadania jak i tak będziecie ściągać xd
@kimek: Matur tych nikt nie ocenia (Przynajmniej z mojej szkoły i ze szkół znajomych), ponadto jak pisałem nawet nie wyrazili chęci sprawdzenia. Te matury są dla chętnych, kto chce się sprawdzić to sobie pisze. Więc o jakim ściąganiu mówimy? Po co ściągać jak ktoś chce to może sobie nie pisać.To by było oszukiwanie siebie na marne bo nie ma z tego żadnej korzyści. Ściągnę maturę z internetu i co mi to
@kajak98:

@Przemosz: Posłuchaj młody człowieku...

Po pierwsze - czego PiS nie #!$%@?? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po drugie - im jest na szkodę dobrze wykształcone społeczeństwo.


Po trzecie, którego maturzystę uważasz za wielce wykształconego? To, że potrafi pisać pod klucz nie czyni go WYKSZTAŁCONYM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matti28: ale o co ci właściwie chodzi że się tak do niego dowaliłeś używając takich epitetów jak "wielce"?. Człowiek wykształcony bez matury, średniego to w sumie oksymoron. Jasne, że można samemu zdobyć wiedzę, ale myślę że ten typ człowieka(wykształconego) powinien bez większych problemów zdać chociaż maturę chociaż dla samego dokumentu.

Osobiście nie oceniam kogoś gorzej, bo nie ma tego albo tego papiera bez poznania, bo zdarzają się wyjątki ale mimo wszystko
@Renifer60: W szkole wpychają ci wszystko do łba nawet to do czego się nie nadajesz. Idź na studia z gówno kierunkiem i mądruj się, żeś "wykształcony", chociaż tak naprawdę i tak na gównie się znasz i #!$%@? potrafisz sam zdziałać ;D Znam wiele "uczonych" po zwykłych studiach, a nawet poprawnie zdania nie potrafią skleić i zachowują się jak hołota z WYŻSZEJ SZKOŁY ROBIENIA HAŁASU ( ͡° ͜ʖ ͡°