Wpis z mikrobloga

MATURA CKE - Poziom TVP
Tegoroczny maturzysta here,
w tym roku CKE "zrobiło" ukłon w naszą stronę dając nam próbne arkusze maturalne. System miał być prosty, dostajemy arkusz, piszemy i albo sprawdzamy sami albo nauczyciele nam sprawdzają (w moim przypadku sprawdzamy sami bo nauczyciele się wypieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Okej o 9 rano dostaliśmy pierwszy arkusz z języka polskiego, otwieram go i czytam pierwszy tekst "„Trylogia” – powieść o wieku XVII" i takie mam uczucie jakby brzmiał nieco znajomo. Czytam zadania i jestem pewien że gdzieś te zadania już widziałem. Rozpoczynam akcje "Poszukiwanie". Nie trwała ona zbyt długo bo znajduje ten sam arkusz jako arkusz z czerwca 2015r. XD Zadania są identyczne, te same teksty i ta sama rozprawka (Zdjęcie poniżej).
TVP odwala swoją szopkę ze szkoła TVP a CKE odwala swoją szopkę, nawet nie wysilając się z nowym arkuszem. Jest to nie fair w stosunku do nas maturzystów, tym bardziej nie fair dla tych co przerobili już ten arkusz (Tak, przerabia się wcześniejsze arkusze). Praca w CKE musi być cudna przychodzisz na 8.30 wrzucasz na serwer arkusz z czerwca 2015 i 8.32 LOL i już fajrant #pdk najbardziej czekam na maturę z Matematyki rozszerzonej, Spodziewam się matury z czerwca 2016, chyba że CKE nas zaskoczy i da maturkę z np. z Nowej Ery. No bo czemu nie XD Kasa się zgadza, a maturzyści? Jeb** maturzystów... Jedna wielka dykta, Pozdrawiam wszystkich, zainteresowanym mogę podrzucić linka do arkuszy (°°
#dykta #wolska #matura #licbaza #szkola #szkolaztvp #bekazpisu #koronawirus #krajzdykty
Przemosz - MATURA CKE - Poziom TVP
Tegoroczny maturzysta here,
w tym roku CKE "zrob...

źródło: comment_1585821779Cd0slcZhUIjNF6rxQ3udTd.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Renifer60: Bo tym "kupionym przez rodziców" (żarcie, stancja, poprawki, itd.) papierkiem można jedynie sobie dupę podetrzeć na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hej jestem Dżesika po filologi angielskiej i aktualnie zajmuję się sprzedażą w wielkiej korporacji...

  • Odpowiedz
@Matti28: no co tam Mati, jak idzie leczenie kompleksów (z technikum cię #!$%@?? Nie dostałeś się do wymarzonego liceum bo cię przerósł egzamin gimnazjalisty? Z podstawowej matmy wyszło 27%?) poprzez walkę z chochołami i plucie na lewo i prawo?
Bo innego powodu do takiego niezasadnego #!$%@? się nie widzę.
  • Odpowiedz
@kraglapyrka nic z tych rzeczy :) po prostu ego takiej ameby, która jest po gówno kierunku, potrafi być tak #!$%@? w kosmos, że ludzie z wykształceniem średnim są dla nich podludźmi i czują się jakby zjedli wszystkie rozumy na świecie :) wykształcenie mam średnie o profilu informatycznym i mature zdałem na ocenę dobrą. Na studia nie chciałem isc, żeby nie obciążać rodziców finansowo. Widzę kolejna wykształcona po psychologii, ktora gardzi bydłem bez
  • Odpowiedz