Wpis z mikrobloga

Słynne panie z #tvp uczą w SP 49 na Armii Krajowej w #bialystok Przypadkiem należą do #solidarnosc więc nie dołączyły do ostatniego strajku nauczycieli i wspierały ministerstwo. Zostały już odsunięte od prowadzenia zajęć z dziećmi.

P.S. zajęcia 1-3 kręcą w TVP Białystok

#tvpis #bekazpisu #edukacja #szkola #szkolaztvp #koronawirus
L.....o - Słynne panie z #tvp uczą w SP 49 na Armii Krajowej w #bialystok Przypadkiem...

źródło: comment_1585847450S5rCwHZk2jFh23Misx1AXG.jpg

Pobierz
  • 78
@agablazej: To nie był casting. Minister edukacji jest nauczycielem z Białegostoku więc wybierał wśród swoich. Panie należą do Solidarności która jako jedyna nie brała udziału w strajku nauczycieli i stanęła po stronie rządowej. Normalni ludzie to się wypisywali po czymś takim z solidarności. U żony w szkole jakieś 90% zrezygnowało i dołączyło do strajku, został najtwardszy pisowski beton który donosił na resztę.
Przypadkiem należą do #solidarnosc więc nie dołączyły do ostatniego strajku nauczycieli i wspierały ministerstwo.


@Laargoo: Mnie to było ich nawet trochę żal. Wiadomo: stres, brak obycia z kamerą, program miał być na wczoraj, sam minister edukacji i wszyscy święci kurscy... Człowieka może palnąć takie rzeczy jakie nawet by mu się nie przyśniły.
Ale teraz.... TO MI ICH WCALE, A WCALE NIE ŻAL.
@Laargoo: czyli były w związku zawodowym. Mamy dowód empiryczny ze będąc w związku zawodowym można nic nie buc kompetentnym i nadal pracować.
Ponadto tak to jest jak załatwia się coś po znajomościach a nie po umiejętnościach
@panzyd nie muszą być wywalone. Zostały odsuniete od prowadzenia zajęć. To znaczy że mogły zostać czasowo zwolnione z obowiązków, zawieszone, wzięły urlop lub siedzą w domu w związku z pandemią. Wszystko ucichnie to pewnie wrócą. Szkoły nie mogą sobie teraz pozwolić na zwalnianie nauczycieli
@nowy_ja: jeszcze egzaminy chcesz wprowadzić jak tam się zarabia ledwo 2000 zł?


2000???? U mnie w gminie Ostrów Lubelski katechetka zarabia 4200 netto, Ci od gówno przedmiotów typu plastyka czy wf zarabiają podobnie. To dwa tysiące to jeden wielki pic, mają nasrane dodatków i zarabiają sporo kasy za malowanie rysowanie w klasie "0". Teraz jest wielki ból bo muszą wymyśleć coś nowego na e-learning a i pensja podstawowa bo nie chodzą