Wpis z mikrobloga

Kompletny (chyba) poradnik Trouble in Terrorist Town

Co to jest?

Trouble in Terrorist Town jest trybem gry do Garry's Mod. Chodzi w nim o to, że wśród terrorystów (niewinnych) zostają wybrani zdrajcy, którzy mają za zadanie wyeliminować wszystkich niewinnych. Tylko zdrajcy wiedzą kto jest zdrajcą. Mają dostęp do sklepu z przedmiotami, gdzie mogą kupić np. wyrzutnię melonów. Dodatkowo wśród niewinnych zostaje wybrany detektyw (gdy na serwerze jest min. 10 osób). Jego zadaniem jest wytropić zdrajców. Gdy ktoś zostanie zamordowany lub po prostu zginie/popełni samobójstwo, nikt jeszcze nie wie, że ta osoba nie żyje. Dopiero gdy jego ciało zostanie zidentyfikowane wszyscy się dowiadują. Podczas identyfikacji dostajemy także dodatkowe informacje, np. kiedy osoba zmarła, jakiej broni użyto i DNA, jeżeli morderca był blisko osoby. Detektyw może zeskanować DNA z ciała i tym sposobem odszukać mordercę. Oczywiście zdrajcy też mogą spróbować swoich sił jako Rambo i po prostu wszystkich rozstrzelać, ale raczej nie jest to dobry pomysł. Na niektórych mapach zdrajcy mają dodatkowo 'pokoje pułapki', do których mogą tylko oni wejść, a w środku aktywować jakąś pułapkę. Tak samo niewinni mają okazję skorzystać z testera (jeżeli jest na mapie/nie został zniszczony), aby przetestować graczy, czy są zdrajcami. Oczywiście nie możesz zabić kogoś bez dowodów albo z jakiegoś błachego powodu (WIEDZIAŁEM ŻE TO JEST ON, CZUŁEM TO!), wtedy jest to RDM (Random Deathmatch) i inni gracze mogą cię zabić, a także możesz zostać zeslayowany przez admina podczas kolejnej rundy (czyli ominie cię kolejka). W grze zabrania się także ghostingu, czyli mówienia poza grą kto jest kim, jeżeli zostanie to wykryte, grozić może bardzo długa banicja.

Jak mam w to zagrać?

Będziesz potrzebował Garry's Mod na Steam oraz opcjonalnie Counter-Strike: Source.

Bez modeli, tekstur i map z CSS nie da się grać w TTT. Będziesz wszędzie widział różowo-czarne tekstury, a zamiast ludzi i broni duże ERROR.

Możesz jednak pobrać te pliki stąd w zakładce GarryContent.

Ale ja nie mam Garry's Moda, a chciałbym zagrać

Możesz go kupić u mnie za $3.7 przez Paypal lub wręczając mi dwa klucze Mann Co. które możesz kupić w Markecie za ok. 1.85€ każdy (Steam Wallet).

Gdzie grać?

Wykopowy serwer startuje dzisiaj o 17:00 i mam nadzieję, że będzie grać na nim dużo ludzi. Mamy 20 slotów i jesteśmy pierwszym polskim serwerem TTT.

Serwer będzie dostępny pod IP: 137.116.227.131:27015

Jakieś pytania? Propozycje? Zadawaj je tutaj, postaram się odpisać :)

#steam #gryzcolkiem #gry #tttzwykopem @PiesLat2230: @Nalesnik69: @bodzio_pl: @D4kai: @msichal: @Patrol220: @ZmutowanaFrytkownica: @Kaenthas: @Rachel_: @-PPP-: @diarrhoea: @wfm125m:
  • 55