Wpis z mikrobloga

Tak czytam posty niektórych tutaj, to się nie dziwię, że Wykopowicze są traktowani przez normalnych ludzi jak kretyni i przegrywy. Ja rozumiem nie przepadać za Stanowskim, też mnie #!$%@?ą jego pisowskie agitacje, ale musiałbym być totalnie jebnięty (jak niektórzy tutaj), żeby łapać się czegokolwiek, by mu #!$%@?ć. Jeden typ twierdzi, że Stanowski to gorsza patola niż Fame MMA, bo w jego klubie piłkarskim gra "lalka barbie Quebo", drugi, że Kanał Sportowy to patostream, bo "zakładanie kasków, pizza, oblewanie wodę", jeszcze jeden, że Stanowski to #!$%@? i nikt go nie lubi, bo ktoś tam jakąś minkę zrobił na streamie. XD

I te wysrywy zbierają po 20-40 plusów. Potem się dziwcie, że nikt was nie bierze na poważnie i traktuje jak przegrywów (w lepszym przypadku: dzieci). Jak macie komuś #!$%@?ć, to chociaż trochę ruszcie głową, a nie sugerujecie, że Kanał Sportowy to patostreamy czy porównywanie poziomu patologii do Fame MMA, bo robicie z siebie debili. Swoją drogą chyba już wiem, dlaczego ludzie mówią, że Pol to patostreamer. xD
#kanalsportowy #weszlo #famemma
  • 4