Wpis z mikrobloga

Blagam odetnijcie kamilowi dostep do internetu. Facet krory smieje sie z epidemii ale mowi za to ze siec 5G jest szkodliwa. I jeszcze robi z siebie pajaca i zaklada na leb majtki. Jestem ciekawa jakby sie czuly osoby ogladajace jego live'a krore stracily swoich bliskich przez wirusa. Nic tak mnie nie chwycilo za serce jak widzialam rozplakana kasie kowalska ktorej corka lezy pod respiratorem w UK. Ja mam za to rodzine we wloszech. tam sie dzieje tragedia, personel medyczny nie nadaza a ten debil sie z tego smieje. Co za brak empatii.
#bigbrother
  • 14
@why1sthat: jakos mnie to nie dziwi ze nie skomentowal bo nie wiedzialby co odpowiedziec. Ja #!$%@? mowic ze pandemia nie istnieje. To w takim razie od czego zachorowalo milion ludzi bo raczej watpie ze od kataru. Moze ci lekarze w telewizji to wynajeci aktorzy? O #!$%@? to moj wujek ktory jest wlochem i lekarzem w jednym z wloskich szpitali to tez jest aktor i mnie oklamuje? XDDD no ja #!$%@? majac
@Przemas129: na szczescie wiekszosc tych jego wilkow juz przejrzala na oczy. Zaczynaja pisac posty ze maja dosc jego zachowania i pajacowania. Nawet administratorka tej grupy chce juz odejsc. Sama nalezalam wczesniej do tej grupy bo w programie mu kibicowalam ale szybko zauwazylam ze gosc jest atencjuszem. Prawie 40 letni chlop a zachowuje sie jak 12 latek. Oznacza plotkarskie media, glosi dziwne teorie niczym plaskoziemcy, dodaje durne memy i zaklada majtki na
@Przemo180: ja tylko #!$%@? czekam az go zlapie jakies gowno to zobaczymy czy bedzie dalej wymyslal te swoje teorie. Jak to sie mowi madry Polak po szkodzie. Poki nas cos nie zlapie to nam sie wydaje ze jestesmy niezniszczalni. Ostatnio sie dowiedzialam ze kolega mojego dobrego kumpla stracil zmysl wechu i smaku (a nie zmarzl nigdzie). Okazalo sie ze ma koronawirusa ktorym zarazil sie od kolezanki. Ona teraz lezy w ciezkim
deyna123 - @Przemo180: ja tylko #!$%@? czekam az go zlapie jakies gowno to zobaczymy ...

źródło: comment_15860223433CvOZJkSWEGYfYlG3m0TiZ.jpg

Pobierz
@deyna123: przecież on raka wyleczył kombinerkami to i z koronawirusem da radę...
Później okazało się że polipa a nie raka. Polip to nowotwór ale nie każdy nowotwór to rak! Jako osoba z wykształceniem medycznym (podobno) raczej powinien to widzieć...
Zastanawiam się czy on na prawdę wierzy w to co gada ale chyba niestety tak. Gadanie takich bredni i namawianie do łamania kwarantanny powinno być karalne!
@deyna123: U mnie w mieście zamknęli siec sklepów mięsnych bo babcia właściciela wróciła z niemiec z koronowirusem i zaraziła właściciela, a właściciel miał kontakt z pracownikami i połowa pracowników na kwarantannie. Babcia zmarła.. Też 16 latek zachorował, który rozwalił się quadem i 60 osób na kwarantannie, medycy z karetki i cały OIOM dziecięcy, bo rodzice nie poinformowali medyków, że ich syn ma lekką gorączkę od paru dni. Te sytuacje widzę na