Wpis z mikrobloga

@gzegzolka: Guerlain L'Homme Ideal Coologne, A\*Men Ultra Zest, Versace PH, różnymi cudami z serii Aqua Allegoria, MFK Aqua Vitae Forte, Creed VIW i pewnie wiele rzeczy które jeszcze dokupię do lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Carolina Herrera Chic for men


@Overrr: aż musiałem sprawdzić i faktycznie jest on raczej na cieplejsze dni. Zawsze mi się wydawało, że raczej na jesień a nawet zimę. Pierwszy raz widzę aby ktoś tu też Chic lubił. Masz może jakiś nowszy wypust? Jak z trwałością? Bo w moim już nawet tytoń zaczynam czuć (kwiecień 2011).
@gzegzolka: Molecule 01, Miss Dior EDT, TDC Sublime Balkiss, Hermes Eau de Rhubarbe, Chanel Chance Eau Tendre, Miu Miu, Dom Rosa, Zoologist Hummingbird, Florabotanica, AdP Fico di Amalfi, Allegorie Guerlain

Straciłam rozmach w tym sezonie i w kółko pachnę tym samym, do pracy się nie psikam praktycznie bo po co, teraz izolacja i stres (codziennie pachnę dokładnie 1 psikiem Baccarata xD), niektórych zimowych flaszek nie używałam już jakieś 3lata jprdl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzegzolka: u mnie DG Light Blue Intense, Guerlain L'Homme Cologne Ideal, Rasasi Zebra, być może wleci nieszczęsny Bvlgari Man Extreme z parametrami odkażalnika do dłoni xD
@newton82: Jak dla mnie idealny zapach ma wiosnę. Dla mnie to pachnie jak połączenie trawy, arbuza, innych owoców i cynamonu. Sprawdzę później jaki batch, ale kupiony pod koniec 2019 w Hiszpanii. U nas go nie widziałem. W ogóle dziwi mnie jego brak popularności bo to bardzo solidne perfumy. Co do parametrów to trwałość koło 6-7h z projekcją 1-1,5h.
@newton82: Zgadzam się. Nie wiem jeszcze jak się będzie sprawował w naprawdę wysokich temperaturach, może lekko podduszać chyba, chociaż z drugiej strony parametry ma średnie także nie powinno być źle. To jeden z tych nieinwazyjnych zapachów, które nikogo nieurażą. Bardzo pasuje do eleganckiego ubioru, ale i do luźnego wieczornego wakacyjnego wyjścia na piwo. Jak skończy się obecna izolacja przez koronawirusa to będę wrzucał na siebie pewnie co 3-4 dni :D
@gzegzolka: Loewe 7 Natural, Loewe Agua De Loewe Cala d'Or, Mercedes Benz Cologne, Bvlgari Aqva Amara, Oliver&Co Gincense, Moschino UOMO?, Rasasi Al Wisam Day, Guerlain Homme L'Eau Boisee, ELDO YOSLY, ADG Profumo, ADG Essenza, Rasasi Egra, Nautica Voyage, A&F First Instinct, Amouage Reflection, Amouage Lyric, Armaf CDNI, Salvatore Ferragamo Pour Homme
@bdzz: Dwa całkiem inne zapachy. Nie ma nawet co porównywać. MB cytrus. Mugler mydło - zielony. Oba bardzo świeże. Oba bardzo fajne. MB nie jest już kontynuowany.
Mugler Cologne, Ultra Zest, Kryptomint, JPG Fleur du male/ zamiennik Custo Barcelona Custo Man, CB Blue wind, Bvlgari aqua amara, MM aqua mat, CH 212 man to tak z grubsza główni faworyci na lato @gzegzolka