Wpis z mikrobloga

Wróciłem niedawno do gry po długiej przerwie i strasznie mnie denerwuje Sylas. Ta postać jest kompletnie przepakowana. Dash, przyciągnięcie ze stunem, shield, leczenie zależne od brakującego hp, dystansowe aoe którym może harasować. To kradnięcie ulti jest fajne, ale jego skille q-e są po prostu zbyt dobre.
#leagueoflegends
  • 12
  • Odpowiedz
Shield? Gdzie on ma shielda? Leczenie które się kontruje itemem za 850 golda, Morello albo ignitem? Dystansowe AoE? Czyżby chodziło o autoataki po użyciu spella?
  • Odpowiedz
@JohnnyBrawo: Chodzi mi o to uderzenie łańcuchami, które tworzy wybuch w miejscu przecięcia. Do farmienia creepów nie jest chyba zbyt dobre, ale może tym last hitować i harrasować. Ignite jest dostępny tylko raz na jakiś czas, a Morello zwykle nie robi się jako pierwszego przedmiotu.
Ta postać ma po prostu zbyt dużo bardzo przydatnych rzeczy w skilach. On właściwie nie ma słabych stron poza rangem melee (co jest faktycznie dużym utrudnieniem)
  • Odpowiedz
@Myrdin: Sylas jest gównem. Jedyne co jest OP to heal z W. Stary Sylas był lepszy, bo miał dużo obrażeń, a aktualnym Sylasem trzeba za długo się bić żeby kogoś zabić.
  • Odpowiedz