Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy spod #ubierajsiezwykopem

Jaki jest wasz stosunek do #tatuaze ? Macie, rozważacie, a może reagujecie alergicznie na samą myśl o nich? W naszym zespole mamy Karola, który pierwszy tatuaż zrobił w wieku 20 lat. Stwierdziliśmy, że jego doświadczenie i historia jest na tyle ciekawa, by przedstawić ją w formie odcinka.

Wokół tematu narosło wiele mitów i głęboko wierzę, że ten materiał może okazać się przydatny wszystkim tym rozważającym tatuaż. Dlatego czym prędzej umieściłem go w wykopalisku, żeby miał szansę wypłynąć na szersze wody:

https://www.wykop.pl/link/5431791/tatuaz-czy-boli-czy-warto-czy-musi-miec-znaczenie/

Tradycyjnie pozwolę sobie zawołać członków tagowej gwardii, na których zawsze mogę liczyć w potrzebie:

@Mroczny_Pyton @secret_passenger @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed @WLADCA_MALP

jak i wszystkich innych do wsparcia dzieła wykopywania go na stronę główną. A nuż pomoże komuś podjąć dobrą decyzję w kwestii tego, czy tatuować się czy nie. Bo że jest to ważna decyzja, to chyba nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pozdrawiam i trzymajcie się tam dzielnie na tej samoizolacji / kwarantannie bo jebla czasami idzie dostać
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear
  • 8