Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Jak mijają Wam wakacje? Jesteście przed/w trakcie/czy po urlopie? Opowiadajcie! A my, zanim jeszcze przejdziemy do czytania Waszych wakacyjnych planów, najpierw damy Wam znać co ostatnio zmieniliśmy na Wykopie. A więc zaczynamy:

1. W kategoriach własnych dodaliśmy możliwość ustawienia domyślnej strony dla kategorii. Każda z Waszych kategorii może obecnie mieć ustawioną inną stronę startową. Osoby, które wolą czytać artykuły, mogą po wejściu w swoje kategorie od razu widzieć znaleziska (Strona Główna lub Wykopalisko). Dla tych, którzy w sercu mają tylko Mirko, przygotowaliśmy opcję "Mikroblog" jako domyślną stronę swojej kategorii. Sprawdźcie i dajcie nam znać jak oceniacie funkcjonalność. Funkcjonalność dostępna jest z poziomu tworzenia i edycji kategorii własnej (rzućcie okiem na dołączoną grafikę).

2. Dla tych, którzy chcą działać z wykopowym API, dodaliśmy stronę https://dev.wykop.pl/ która pozwoli Wam samodzielnie wygenerować dostęp do API. Obecnie kontakt z nami nie będzie już wymagany - choć wiecie, lubimy gdy do nas piszecie, także nie zniechęcamy Was do tego, na pewno znajdziecie inne tematy by się do nas odezwać ( ͡º ͜ʖ͡º) Zapoznajcie się ze stroną i dajcie znać co myślicie!

3. A tuż przed weekendem wrzuciliśmy do sklepu kolejną wersję wykopowej aplikacji dla użytkowników Androida - wersja 5.0.20 jest już dostępna! Sprawdźcie i dajcie nam znać jak oceniacie obecne zmiany!

- poprawiliśmy wyświetlanie zdjęć - o to prosiliście nas najbardziej;
- poprawiliśmy dodawanie linków powiązanych w znaleziskach;
- w ustawieniach konta, w zakładce "Powiadomienia i zgody" dodaliśmy opcję "z obserwowanych tagów";
- wprowadziliśmy kilka zmian w temacie przypominania hasła;
- dodatkowo wdrożyliśmy wiele innych drobniejszych poprawek, o których wspomnieliście nam w swoich zgłoszeniach.

Aktualną wersję aplikacji androidowej zawsze znajdziecie pod tym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

---
Obecnie analizujemy zgłoszenia i sugestie, które wpłynęły do nas w ostatnim czasie. Nie wszystko od razu będziemy mogli wprowadzić, ale w oparciu o Wasz feedback, ustalimy priorytety i zaplanujemy kolejność zadań. Pamiętajcie, że przez cały czas możecie dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, opiniami, pomysłami. Chcemy rozwijać Wykop wspólnie z Wami, dlatego tak ważne jest dla nas to, abyście otwarcie mówili o swoich potrzebach (hej, hej - nie rozpędzajcie się, mówimy tylko o tych wykopowych!) ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jakie zadanie powinniśmy obecnie wziąć pod uwagę? ( ̀_́)

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #android #wykopnaandroida
wykop - Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Jak mijają Wam wakacje? Jesteście przed/w trakcie/cz...

źródło: Kategorie (4)

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Jak mijają Wam wakacje?


@wykop: chciałem napisać coś brzydkiego o moderacji, ale jesteście jedynymi, którzy mi się o to spytali. (,)

co prawda, bywało lepiej, ale nie ma co narzekać chyba!
  • Odpowiedz
@wykop: Zauważyłem i poustawiałem wszędzie mikroblog.
Ale realnie, wolałbym żeby pojawiła tam się czwarta opcja o nazwie "Miks", gdzie widać po prostu wszystko, razem z komentarzami osób które mam w danej kategorii własnej.

To zgłoszenie o priorytecie najwyższym. :)
  • Odpowiedz
@wykop: Czemu od początku nowej apki na Androida, po jej uruchomieniu i wczytaniu strony głównej włącza mi się klawiatura, chociaż nie ma żadnego aktywnego pola tekstowego w którym mógłbym coś wpisać?
  • Odpowiedz
  • 0
dajcie mozliwosc usuwania swoich komentarzy i edycje w dowolnym czasie


@H_Kloss: Komentarze pod wpisami - podobnie jak komentarze pod znaleziskami - można edytować oraz usuwać tylko w określonym czasie. Od zawsze działało to tak pod znaleziskami, obecnie rozszerzyliśmy to rozwiązanie również na Mikroblog.
  • Odpowiedz
@wykop: Zgłoszenia:
* Zniesienie limitu 20 tagów dla Kategorii własnej
* Dodawanie obrazka ze schowka, poprzez ctrl+v w polu wiadomości
* Przełącznik tymczasowego wyłączenia czarnych list.
* Usunąć denerwujące animacje i przeskoki [wyjaśnienie]
  • Odpowiedz