Wpis z mikrobloga

@Cinoski: akcja społeczna np poważnego traktowania wprowadzania nowej technologii z potencjalnym niebezpieczeństwem zdrowotnym a nie głupie śmieszkowanie i wyzywanie wszystkich mających inne zdanie od foliarzy no ale to chyba za dużo na vikop
@q12: Nie mam nic przeciwko badaniu choć jest zbędne, ale mam przeciwko temu, że zdecydowana większość środowiska przeciwników 5G rozpowszechnia fake newsy i manipuluje informacjami. Trybson natomiast ma w dupie badania i od razu wali że to jest rakotwórcze i wymorduje ludzi.
@q12: Profesor Paweł Trybała nadal nie udowodnił że za sprawą 5G ktokolwiek utracił zdrowie czy życie. Nawet nadajnik nikomu na głowę nie spadł.
@Cinoski: no jasne bo potrafisz przewidzieć zachowanie każdego człowieka i np nie napiszesz że ktoś może znać angielski i szukać wiedzy poza Bolando ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@q12: Widząc co łykają ludzie nie mam większych oczekiwań, ci bardziej kumaci w fake newsy mogą ogarnąć że dużo tam krzyku i straszenia jak w typowej folii, a inteligentni sprawdzą źródło tego #!$%@? o zaburzeniach pracy organizmu czy rakotwórczości.
@Cinoski: jestem inteligentny i jest dużo złego na temat 5g napisane na necie, wystarczy poszukać, nie chce mi się już z tb pisać na ten temat