Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem od kilku dni z Xiaomi Mi Air Purifier 3H. Otóż kupiłem go na początku marca i wszystko było ok, aż od kilku dni zaczęły się problemy. Wyświetlacz działa normalnie i przez niego mogę zmieniać tryby, które pracują normalnie, ale aplikacja kompletnie za przeproszeniem się zje.ała. Instalowałem kilka starszych wersji żeby sprawdzić czy to wina aktualizacji, ale problem jest ciągle ten sam bez względu na wersję. Otóż najpierw jest problem z samym znalezieniem urządzenia po resecie - z ogromnym trudem po X próbach wykrywa oczyszczacz automatycznie lub ręcznie (ale zauważyłem, że cofnięcie się do głównego okienka aplikacji podczas gdy trwa wyszukiwanie urządzenia skutkuje tym, że znajduje oczyszczacz momentalnie...). Jak już udaje się znaleźć to pokazuje przez kilka sekund stan filtra i mogę wykonać tylko jedną czynność w ciągu tych kilku sekund - zmiana trybu, włączenie dźwięku itp, ale zawsze tylko jedną po czym kompletnie aplikacja nie reaguje na zmianę czegokolwiek, a jak ją zresetuje, to pokazuje, że urządzenie jest w trybie offline i od nowa muszę resetować i tak w kółko... Normalnie to już bym był w Empiku gdzie go kupiłem i bym go reklamował, ale sytuacja teraz jest jaka jest... Ma ktoś podobny problem lub ma radę co powinienem zrobić? Delikatnie mówiąc jestem wku.wiony, że nowy sprzęt i już się prawdopodobnie skopał...

#xiaomi #xiaomihome #oczyszczaczpowietrza #xiaomimiairpurifier3h
  • 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MotoCrossManiak: Można powiedzieć, że problem rozwiązał się sam. Otóż to wszystko zbiegło się w czasie z moją przeprowadzką i tymczasowo zawiozłem go do moich rodziców, podłączyłem i zero problemów. Aplikacja go wykryła i ani razu nie zerwało połączenia. Potem zawiozłem go do nowego mieszkania i tak samo - zero problemów i tak już w sumie od tych 4-5 miesięcy działa i nic się złego nie dzieje. Tak więc problem tkwił pewnie