Wpis z mikrobloga

Jaki jest wasz ulubiony (ale taki jeden jedyny najlepszy) letni zapach? Większość moich zapachów nadaje się na jesień zimę albo są uniwersalne i chciałbym już zacząć szukać czegoś na lato. Aktualnie we flakonach z takich co się nadają na ten czas mam Dior Sauvage, Allure Homme Sport Eau Extreme, Acqua di Gio Profumo, YSL L’homme chociaz one są bardziej uniwersalne chciałbym coś takiego typowego na lato z dobrą projekcją i żeby długo się utrzymywał jak na letni zapach.

#perfumy #rozbiurka
  • 50
@InsaNe_: Jil Sander Sun Woman to letniak z genialnymi parametrami. Mimo "woman" w nazwie imo to spokojnie uniseks. Jeszcze większym kozakiem pod tym względem jest Zoologist Hummingbird, z tym że nie jest to typowo letni zapach, tylko wiosna/lżejsze lato i chociaż jest uniseksem, to uważam, że ma skręt w damską stronę.
Bojówka Neroli Portofino jako taki jeden jedyny najlepszy letni zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@InsaNe_: @corka_mirka się nie zna i powinna bez zbędnych szczegółów napisać Neroli Portofino, a nie motać. Ja jeszcze polecam AdP Oud i Heroda od PdM z cięższych klimatów, które moim zdaniem bardzo dobrze sobie radzą latem i nie przytłaczają. Ale ja się nie znam i w biurze nikt mnie nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alvaro1989: Jeden z lepszych gourmandowych zapachów, które testowałem. Jestem sceptyczny co do słodkich, waniliowych zapachów, ale ten jest bardzo dobrze wyważony. I w końcu nie jest to tytoń z wanilią czy wiśnią, a przyjemna gorzka czekolada, czy tam kakao przełamane słodyczą wanilii. Notabene, wanilia ta nie jest tak jednowymiarowa jak często bywa (i nie mówię, że to źle), ale była jakby przełamana kwaskowatością innych nut. W składzie jest pomarańcza, ale ciężko
@corka_mirka: @alvaro1989: @ZnubionekFan: to jak będziecie robić jakieś ciekawe rozbiórki to tez jestem chętny ;) Chociaż wolałbym się ograniczyć do 2 super zapachów bo teraz trochę ich mam ale jakoś nie mam takiego jednego z efektem wow... a teraz nawet nie można nigdzie nic sprawdzić :(